• Müşteri Temsilcisi
  • ENGLISH | Greentech | Demogrup

Çamaşır Lekeleri Temizlemekten Daha Fazlası Olduğunda

Dört kişilik ailem inanılmaz bir pureWash deneyimi yaşadı ve ben de paylaşmak istedim. Şu anda "bizim için yeni" kullanılmış bir minibüs için alışveriş yapıyoruz. Geçen Cumartesi gecesi, başka bir yerden yeni gelmiş bir minibüsü test etmek için yerel bayiye gittik. İlk bindiğimizde, tuhaf koktuğunu fark ettik, ancak araçtan inene kadar ciddi bir küf sorunu olduğunu fark etmedik. Üç yaşındaki kızımızın emniyet kemeri küfle kaplıydı (dışarısı karanlıktı, bu yüzden bunu çok geç görmedim). Gömleğinin her yerinde küf vardı! Bu konuda tamamen tiksindim ve hastaydım. Neyse ki, yanımda onun için başka bir gömleğim vardı, bu yüzden onu çıkardım ve yıkamak için hemen banyoya gittik.

PureWash ekibiyle çalıştığım zamandan beri, pureWash Pro'nun laboratuarda test edildiğinin ve bakteri ve küfün% 99,9'unu öldürdüğünün kanıtlandığının tamamen farkındayım, ancak bunu kişisel olarak hiç yaşamadım. Sonuçta, çevremizi olabildiğince temiz tutmak için gerçekten çok çalışan türden bir anneyim. Bunun, pureWash Pro'yu gerçekten test etmek için harika bir fırsat olduğunu çabucak anladım, bu yüzden gömleğini alıp o küflü emniyet kemerine sürmeye karar verdim. Yuck! Kalıptan siyahla kaplandı. Sonra onu bir çöp torbasına koyup eve götürdüm. Sadece pureWash ile yıkadım - deterjan yok çünkü kendi başına nasıl çalışacağını gerçekten görmek istedim. Çıktığı zaman çok heyecanlandım! Siyah yok - hiçbir yerde. Yine mükemmel beyazdı ve çok taze ve temiz kokuyordu. Bu, bütün gece çamaşır makinesinde bırakıldıktan sonraydı (çünkü hiçbir zaman çamaşırlarımı tam olarak çıkaracak kadar geç kalamıyorum). Kızımın tekrar giymesi için küfsüz, sağlıklı, güvenli ve temiz olduğundan tamamen emin olduğumu dürüstçe söyleyebilirim.

Çamaşırlarımda PureWash olduğu için bu kadar mutlu olmamın nedeni bu. Deterjan bakteri ve küfleri temizlemez. Çoğu insan, giysilerinize zarar veren ve vücudunuza ve çevreye zararlı olan çamaşır suyu ile sıcak suda yıkar. Havadaki bakteri, virüs ve küf sayısıyla, insanlar kendilerini ve ailelerini korumak için ellerinden gelen her şeyi yapmak İSTEMELİLER. pureWash Pro EN İYİ çözümdür. Bu deneyim kendime daha çok güveniyordu ve PureWash'ın giysilerimi arındırdığım için çok mutluyum.

Çamaşır Lekeleri Temizlemekten Daha Fazlası Olduğunda Sosyal Platformda Paylaş


Diğer; Bizden Haberler

YENİ pureAir SOLO: Air of Confidence

Doğal Bir Afet Sonrası Orman Yangını Duman, Küf ve Küfü Giderme

pureAir SOLO,% 99 Verimlilikle Grip Virüsüne Karşı Geliryor.

Ne tür bir bakım gerekli?

Temizleyicim çalışmayı bırakırsa veya bir sorunu olursa ne yapmalıyım?

PureAir güvenli midir?

Hava temizleyicimi nasıl kurarım?

Neden hava temizleyiciden gelen bir koku alıyorum?

Temizleyicimin çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım?

Özel ihtiyaçlarım için hangi hava temizleyicisinin en iyisi olduğunu nasıl bilebilirim?

Hava Vitaminleri: Negatif İyonlaşmanın Olumlu Yönleri

Neden Saf Hava?

Çöp Kutuları: Yan Etkiler Olmadan Kokuyu Çözme

Çamaşır Lekeleri Temizlemekten Daha Fazlası Olduğunda

Ozon Neden Giysileri Temizlemenin Daha Akıllı Bir Yolu?

Deterjan Ailenizin Sağlığına Zarar Veriyor mu?

Çamaşır Başa Bela Olduğunda

Evde kalmak? Senin için buradayız

Her Gün Dünya Gününü Kutlayın


Toplam  Bizden Haberler : 19