• Müşteri Temsilcisi
 • ENGLISH | Greentech | Demogrup
İÇERİK

Demogrup Hakkında

Demo Dış Tic. Ve Paz, A.Ş olarak ,1988 senesinden bugüne temizlik,hijyen ve diğer sağlıklı yaşam teknolojileri konusunda hizmet vermekteyiz.

Bugün dünyada bir çok aile ve birey yaşamının neredeyse %90’ını kapalı mekanlarda sürdürüyor.

Özellikle yeterince taze hava girişi olmayan , elektronik cihazlar,kullanılan boya ve zemin kaplama malzemelerinin ekstra kirliliğe sebep verdiği alanlarda ciddi sağlık problemleri her geçen gün artmaktadır. 

Kapalı mekanlarda soluduğumuz hava ve temas halinde olunan yüzeler, hepimizin sağlığını ciddi şekilde tehlikeye atacak boyutta. Oturduğumuz, yattığımız, üzerinde yürüdüğümüz ve sürekli dokunduğumuz yüzeylerde   milyonlarca mite, bakteri, virüs,mikrop yaşıyor.
Bunların bir kısmına belki bağışıklık kazanmış olabiliriz. Ancak sayısı her geçen gün artan solunum yolu hastalıkları ve tüm dünya sağlığını tehdit eden yeni virüs ve diğer mikro-organizmalar düşünülürse ciddi anlamda bu konuda alternatif önlemlere ihtiyacımız olduğu bir gerçektir.
Sigara dumanı, diğer duman ve kokular hepimizi rahatsız edip sağlığımızı tehdit ediyor.

Deterjan ve türevleri insan sağlığı ve çevre için en büyük tehdit unsurlarından olmaya devam ediyor. İçtiğimiz suların nakliye  ve depolama özelliklerinden kaynaklanan sorunlar ve özellikle atmosferdeki kirliliğin asit yağmuru ,topraktaki minerallerin azalması vb sebeplerden dolayı insan sağlığına katkı sağlaması bir yana tehdit oluşturmaya başlaması üzücü bir gerçektir.

Ürün portföyümüz çok büyük bir oranda, raflarda satışa sunulmayan ve alternatifi olmayan ve sağlıklı yaşam konusunda çözüm sağlayan ürünlerden oluşmaktadır.

Devlet kuruluşları, Türk Silahlı Kuvvetleri, saygın özel sektör firmaları ve binlerce konut ürünlerimizi senelerdir kullanmakta ve satış sonrası hizmetlerimizden yararlanmaktadır.

Türkiye Mümessili ve distribütörü olduğumuz Greentech Environmental,  VOLLARA-ECOQUEST Hava Kalite Sistemleri, ORECK Yıkanabilir filtreli Hava Temizleme makineleri, LAUNDRY PURE Deterjansız- Yumuşatıcısız  çamaşır yıkama sistemleri, PURELIGHT UV Sterilizatörler ve Hava Temizleme makineleri, ROBBY-MONTISS Buharlı temizlik Sistemleri, ALKAMINERAL Alkali Su İyonizerleri, ACTIVTEK Merkezi Havalandırma ekipmanları, RADICALWATERS Elektrokimyasal aktive SU Sistemleri ve Patentli Hologram Teknolojili EFX ve  diğer ürün çeşitleri ile, müşterilerimizin yaşamlarını geçirdiği ortamlarda alternatifsiz ve pratik çözümler sunmaktayız.
Misyonumuz ,siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için yaşamınızı daha sağlıklı ve kolay hale getiren yeni ürün çeşitlerini sağlamak ,satış ve satış sonrası hizmetlerimizin kalitesini arttırmaya çalışmaktır

Sağlıklı Yaşam Dileklerimizle.....GreenTech Environmental Hakkında

GreenTech Environmental'ın ticari / endüstriyel işi, büyük ölçekli uygulamalar için benzersiz, özel çözümlerin tasarımı, mühendisliği ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. Gelişmiş hava, su ve güç teknolojilerini kullanarak, 10 yılı aşkın bir süredir doğrudan Johnson City, Tennessee'deki tesisimizden çok çeşitli ODM / OEM ürünleri ve parçaları sunuyoruz.

Şirketin birincil uzmanlığı, hava temizleme ve güç işleme (aşırı gerilim koruma ve gürültü filtreleme) teknolojileri uygulamalarındadır. Mühendislik ve tasarım grubu, hem büyük hem de küçük ölçekli birden çok endüstri ve ticari ihtiyaç için kendi kendine yeten ODM ürünlerini başarıyla oluşturdu ve üretti. GTE Commercial ayrıca, geniş dağıtımda satılan müşteri ürünlerinde kullanılan bir dizi parça ve daha küçük özel uygulamalar yarattı. Greentech Environmental'ın temel teknolojilerini kullanan özel etiketli ürünler, OEM, çok çeşitli tüketici ürünü ihtiyaçları için mevcuttur.  

GTE Commercial, müşterilerle doğrudan kişisel etkileşim yoluyla dinleme ve işbirliği yapma becerimizle gurur duymaktadır. Sizin için en iyi çözüm değilsek çalışanlarımız size net bir cevap verecektir.  

Bize ulaşın, biz sizin için buradayız. Bize neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Hastaneler
Oteller
Okullar
Bakımevleri
Doktor muayenehaneleri
Veterinerlik Büroları
Diş Ofisleri
Hayvan barınakları
Restoranlar
Yolcu gemileri
Motorlu Taşıtlar
Fabrikalar
Perakendeciler
Kurumsal Ofis Binaları
Hükümet Binaları
Acil Müdahale Araçları
Fitness merkezleri
Büyüme Evleri
İyileştirme
Gıda işleme
İmalat
Bozulabilir Taşıma
HVAC ve Kanal İçi Sistemleri
Özel Çözümler

 Greentech Pureair  Gt 3000

Pureair Gt3000 Her Türlü Yüzeydeki Mikrop, Virüs Ve Bakteriyi Çok Etkili Bir Şekilde Öldürür. Pureair Gt3000’Le Küfün Yok Oluşunu Gözlemleyebilirsiniz.Böylece Siz Ve Aileniz, Dostlarınız Hastalıklara Sebep Olan Mikroplarla Daha Az Temas Etmiş Olursunuz. Filtreli Sistemler Yüzeylerdeki Mikroplara Ulaşamazlar. Pureair Gt3000, İçinde Ürettiği Eşsiz Karışımı Bu Yüzeylere( Ve Doğal Olarak Solunan Ortama) Gönderirken Yolunun Üzerindeki Her Türlü Duman Ve Kokuyu Da Yok Eder.

Pureair Gt3000, Doğanın Bilim Ve Güvenini İç Mekanlara Taşıyor. Bir Düşünün; Dışarıda  Yaşanan Doğal Temizlik Yani Başka Bir Deyişle Güneş Işınları Ve Çakan Şimşeklerin Mikrop Öldürücü  Ve Koku Giderici Prosesi Kapalı Ortamda Aynı Şekilde Gerçekleşiyor.

Mükemmel Olmazmıydı....

Uzay Yolculuğu Sırasında Daha Güvenli Çevre Şartlarını Oluşturmak İçin Yapılan Nasa Araştırmalarına Dayanarak “Surface Guard” Lı Pureair Gt3000 Daha Sağlıklı Yaşam Alanları Sağlar.Bu; Kimyasal,Sprey Ve Toz Bezlerine Harcanan Toplam Bedelden Çok Daha Ucuza Çok Daha Sağlıklı Bir Ortam Yaratır.

Kansas State Üniversitesi Teknolojisini Ve”Surface Guard”I Test Etmiş Ve 12 Saatten Daha Az Bir Sürede H5N8 (Grip-Nezle) (Avian Influanza) Virüsünün %99,999’Nun Nötralize Edildiğini Tespit Etmiştir. Banyonuzda, Mutfağınızda, Yatak Odanızda, Ofisinizde Böyle Bir Mikrop Öldürücü Gücün Olduğunu Hayal Edin.

Güneş Işığı Ve Fırtınanın Gücü

Pureair Gt3000, Doğanın Bilim Ve Güvenliğini İçeriye Getiriyor. Güneş Işığında Ve Fırtınalarda Bulunan Doğal, Koku Giderici, Kirletici Azaltıcı İşlemler Evde Yeniden Oluşturulur. Greentech Teknolojili Pureair Gt3000, Sertifikalı Uzay Teknolojisi ™ Daha Sağlıklı Yaşam Alanları Yaratır. Bu, Zararlı Kimyasal Spreylere Ve Mendillere Harcamak İçin Daha Az Para Ve Sevdikleriyle Harcamak İçin Daha Fazla Zaman Demektir.
Havadaki Bulutları Yok Eder Ve Öksürük, Hapşırma Ve Kaşıntılı Veya Sulanmış Gözler Gibi Belirtileri Hafifletir.
Kötü Eğilimli Ortamlarda Havanın Temizlenmesi Ve Kokuları Giderir.

Kapalı Hava Ve Yüzeyler İçin  "Sertifikalı Uzay Teknolojisi"

Pureair Gt3000, Nefes Almasını Daha Kolay, Daha Temiz Ve Daha Sağlıklı Yapmak İçin İleri Teknoloji İçerir. Bu Kullanışlı Ve Taşınabilir Birim, Küçük, Az Havalandırılmış Alanlarda Mümkün Olan En Temiz En Taze Havayı Sağlar.

 • Kirletici Maddeleri Kaldırmak İçin Greentech Technology Tarafından Oluşturulan Süper Oksit İyonları Ve Hidroperoksitleri Kullanır
 • Negatif Yüklü İyonlar, Mikroskopik Parçacıkları Havadan Temizler Ve Zararlı Kirletici Maddeleri Ve Kirleticileri Azaltır
 • Doğal Olarak Oluşan Güneş Işığı İle Aynı Oksidasyon Ve İyonlaşma Özelliklerini Kullanan Yüksek Yoğunluklu Bir Uvc Işığa Sahiptir.
 • 2 Saatlik Uzakta Çalışma Modu, Boşalan Oksijen Alanlarında Aktif Oksijenin Azami Verimliliğini Arttırarak İnanılmaz Etkinlik Kazandırır.
 • Uzakta Modu Kullanırken Etkinleştirilmiş Oksijenin Azaltılmış Çıktısı İçin Ölçeklenebilir Temizleyici Ayarı
 • 279 M2 Kadar Bir Ortamdaki Havanın Kalitesini İyileştirir

Teknik Özellikler:

Elektrik

• 220 Volt 50 Hz

• 90 Watt

• 24-30 Kv, 20-30 Khz İyon Üretim Pulsatörü

• Sabit 6 Kv Dc İğne Tipi İyon Jeneratörü

Mekanik

• 70-100 Cfm Fan Çıkışı

Ölçüler

• 30.5 Cm Yükseklik 23 Cm Genişlik X 30.5 Cem Derinlik

• 6.2 Kg.

Rcı Cell Çıkışı (Normal Mode)

• ≪0.02 Ppm Ozone/Saat

Etki Alanı

23-279 M2 (Kirlilik, Nem Ve Sıcaklığa Göre Değişim Gösterebilir)Az veya Hiç Deterjan Kullanmadan ve Daha Az Enerji Kullanarak Tasarruf Edin
pureWash, giysilerinizi daha az deterjanla temizlemek için doğanın kendi oksitleyicilerini kullanır ve yalnızca soğuk suya ihtiyaç duyar, bu da kullanılan ısıtma suyunu azaltır - her yıkamada paradan tasarruf etmenizi sağlar!

Temizleyici, Daha Taze, Daha Kabarık, Kokusuz Çamaşırlar
İnanması zor olabilir, bu yüzden bunu kanıtlamak için üçüncü taraflarca pureWash'i test ettirdik. Sonuçlar, pureWash artı normal deterjan miktarının 1 / 4'ü veya daha azının tek başına deterjandan daha iyi temizlediğini göstermektedir. Tam etki için lekelere daima ön işlem uygulayın.

Bakterileri ve Cilt Tahriş Edenlerini Azaltın
pureWash’ın temizlik maddelerinin, çamaşır makinenizde kokuya ve siyah halkalara neden olabilen bakterileri azalttığı laboratuvarda kanıtlanmıştır. Deterjanların çıkarılması, çok hassas cilde sahip olanlar için kimyasallarının neden olduğu kontakt dermatit riskini azaltmaya yardımcı olur.

Çevre dostu
Normal deterjan kullanımı, evinizden çıkan atık suyu kirletebilir. PureWash ve daha az deterjan kullanarak, kirleticileri ortadan kaldırır ve atık suya oksijen ekleyerek çevreye yardımcı olursunuz.

Kanıtlanmış, Patentli Teknoloji
Etkili ancak nazikçe çalıştığı bağımsız olarak test edilmiş ve bilimsel olarak kanıtlanmıştır. pureWash Pro,% 75 daha az deterjan kullanarak temizleme gücünü artıran, patentli, oksijenle aşılanmış bir su işlemi kullanır.

Sadece Soğuk Su İhtiyacı Var
Oksijenli su, kıyafetleri yalnızca soğuk suyla dezenfekte eder ve temizler. Yıkama programınızı SOĞUK olarak ayarlayın ve daha basit bir çamaşır rutininin keyfini çıkarın.

Herhangi Bir Yıkayıcıyla Otomatik Olarak Çalışır
Önden yüklemeli mi yoksa üstten yüklemeli mi? Sorun değil. pureWash Pro, standart ABD su hortumlarıyla herhangi bir yıkayıcıya bağlanır. Hatırlanması gereken düğme veya kadran yok. Yıkayıcıyı soğuk döngüde çalıştırın ve pureWash Pro sihrini kullanmaya başlar. Evet, gerçekten bu kadar kolay.

Hızlı ve Kolay Kurulum
PureWash Pro'yu 20 dakikadan kısa bir sürede kendiniz kurun. Yerel elektrik prizine, çamaşır odanızdaki soğuk su kaynağına ve çamaşır makinesine bağlamanız yeterlidir.

Açık ve Koyu Giysilerinizi Karıştırın
Patentli, süper oksijenli su işlemi sayesinde ayrı yüklere gerek yoktur. Tüm renklerin karıştırılmasıyla eşit derecede etkilidir.

Ürün Özellikleri

 • Elektrik GİRİŞİ: AC 100-240V / 50-60Hz
 • Elektrik Çıkışı: DC 12V, 3A
 • Gerekli Su Basıncı: 40-75 psi
 • Su Çalışma Sıcaklığı: Sadece Soğuk Su Kullanın
 • Boyutlar: 12.19 ”Y x 16.50” G x 3.75 ”D
 • Ağırlık: 5,5 lbs


HABERLER

Bugünlerde hepimizin düşünmesi gereken çok şey var. Ofislere, mağazalara, restoranlara ve çeşitli sosyal toplantılara geri dönerken hepimiz kendimize güvenmek ve huzur içinde olmak isteriz. Kendimizi ve birbirimizi korumaya yardımcı olmak için yapabileceğimiz birçok şey var. CDC, bir maske takmayı, sosyal mesafeyi korumayı, sabun ve ılık suyla düzenli olarak el yıkamayı, dezenfektanların kullanımını ve yeni normumuza girerken hepimizin yapması gereken harika şeyler olan diğer önlemleri önermektedir.

Peki ya soluduğunuz havanın kalitesini de iyileştirebilseydiniz?

Neyse ki, havadaki kirleticilerle mücadelede yeni bir savunma var. GreenTech Environmental’ın YENİ pureAir SOLO, partikülleri solunum alanınızdan aktif olarak uzaklaştırarak güvenli bir kişisel solunum bölgesi oluşturan şık, giyilebilir bir hava temizleyicidir.

İyon bazlı aktif saflaştırma teknolojisini kullanan pureAir SOLO, 4 ft'lik bir temiz hava bölgesi veya balon oluşturarak küf sporları, bakteriler ve virüsler gibi patojenlere ve zararlı kimyasallar dahil uçucu organik bileşiklere (VOC'ler) maruz kalmanızı azaltır.

pureAir SOLO, nereye giderseniz gidin ekstra koruma sağlar! Sağlık hizmeti sağlayıcıları, öğretmenler ve ilk müdahale ekipleri gibi insanların yanında olmayı gerektiren meslekler için harika. Güzellik salonu veya markete geziler gibi insanlarla daha yakın temas halinde olmanızı gerektiren günlük aktiviteler ve işler için de harikadır. Ve birim başına yalnızca 129 $ 'a, tüm aile ekstra hava temizleme özelliğinden yararlanabilir!

Herhangi bir iç veya dış hava kirliliğine maruz kaldığınızda pureAir SOLO giyin. Dışarıda ve evcil hayvanlarda eğlenmek için alerjenleri etkili bir şekilde uzaklaştırın. Başkalarının parfümleri, kolonyaları veya losyonlarının olumsuz etkileri olmadan arkadaşlarınızı ve ailenizi ziyaret edin veya halka açık toplantılara katılın. Seyahat ederken veya kalabalıkta riskinizi azaltın.

pureAir SOLO, şarj başına 24 saatten fazla dayanan şarj edilebilir bir pil ile tüm gün koruma sağlar. O kadar hafif ve inanılmaz derecede sessiz ki, onu taktığınızı bile unutabilirsiniz, ancak başkaları onu görüp size sorduğunda şaşırmayın!

pureAir SOLO, bir mikro USB şarj kablosu, konfor ve rahatlık için ayrılabilir bir boyun kablosuyla birlikte gelir ve bir yıllık üretici garantisi sunar.

pureAir SOLO, GreenTech Environmental’ın pureAIr ürün serisindeki en yeni üründür, ancak evde soluduğunuz havanın kalitesini artırabilecek başka harika pureAir ürünleri de vardır. pureAir temizleyicileri, odadaki tüm havanın temizlenmesi için bir filtreden geçmesini gerektiren geleneksel hava filtrelerinden çok farklı olan aktif hava arıtma kullanır. pureAir, aktif oksijeni alanınıza iten çok çeşitli aktif hava temizleyicileri içerir ve evinizdeki hava ve yüzeyler için sürekli temizlik sağlar!

Doğru, bu eşi benzeri görülmemiş zaman boyunca hepimizin düşünmesi gereken çok şey var ama soluduğumuz havanın kalitesi bunlardan biri olmak zorunda değil. PureAir SOLO ve pureAir ailemizin diğer ürünleri ile hayatınızı bir güven havasıyla yaşayabilirsiniz!Koronavirüs (COVID-19) çalıştığımız, yaşadığımız ve oyun oynadığımız yerde hepimizi etkiliyor. Şu anda GreenTech Environmental’ın misyonu her zamankinden daha güçlü ve durumu yakından izliyoruz. Tesislerimiz tamamen çalışır durumda ve iş için açık. Aynı zamanda, önlemlerimizi yükseltmemiz gerekirse uzaktan çalışma için bir eylem planımız var.
HATIRLAMAK:
Hastaysanız, lütfen geri dönün veya evde kalın
Ellerinizi sık sık en az 20 saniye boyunca sabun ve ılık suyla yıkayın ve kapı kolları, banyo armatürleri, klavyeler, uzaktan kumandalar vb. Gibi çok temas eden yüzeylere temas ettikten sonra ellerinizi temizlemeye özen gösterin.
Sıklıkla alkol bazlı (% 60-95) el dezenfektanı kullanın
Öksürürken veya hapşırırken ağzınızı ve burnunuzu kolunuz, dirseğiniz, omzunuz veya mendil ile kapatın
Kullanılmış mendilleri hemen astarlı bir çöp kutusuna atın.
Patojen düzeyini düşük tutmak için su için ve ağzınızı düzenli olarak çalkalayın.
Çalışma alanınızı alkol bazlı temizleyicilerle rutin olarak silin
Gözlerinize, burnunuza ve ağzınıza dokunmaktan kaçının
Belirtiler gösterirseniz veya virüse maruz kaldığınızı düşünüyorsanız derhal sağlık yetkilileriyle iletişime geçin.
SSS
PureAir, Coronavirüsü (COVID-19) öldürür mü?
PureAir ürünlerinizi kullanmak, havanızı ve yüzeylerinizi temiz ve sterilize tutarak virüslerin ve diğer iç mekan kirleticilerinin miktarını azaltmaya yardımcı olacaktır. GreenTech, şirketimizi güvenli aktif hava temizleme teknolojileri geliştirmeye adamıştır. Virüsleri yakalamada veya etkisiz hale getirmede etkisiz olan filtrelerin aksine, aktif teknolojiler, doğada bulunan aynı oksitleyiciler olan oksijen ve hidrojen bazlı oksitleyiciler kullanarak havadaki ve yüzeylerdeki patojenleri etkisiz hale getirir ve zararlı kimyasalları parçalar.

Bununla birlikte, FTC şu anda hiçbir kişi veya şirketin COVID-19'a özgü herhangi bir iddiada bulunamayacağını açıkça belirtti.

Herhangi bir üründe olduğu gibi, genel etkililik en iyi, pureAir'inizin kullanım kılavuzunda ve web sitemizde bulunan metrekare, kurulum ve bakım özelliklerine uygun olarak kullanılmasıdır.

Evimde bir pureAir kullanmak, temas halinde olduğum biri pozitif test edildiğinde Coronavirüs'ün yayılmasını önleyecek mi?
PureAir ürünlerinizi kullanmak, evinizdeki havayı ve yüzeylerinizi temiz ve sterilize ederek virüs riskinizi azaltmaya yardımcı olacaktır, ancak FTC şu anda hiç kimsenin veya şirketin herhangi bir iddiada bulunamayacağını açıkça belirtmiştir. COVID-19'a özgü. Siz veya sevdiğiniz biri Coronavirus ile temasa geçtiyse, sonraki adımların en iyi nasıl uygulanacağına dair talimatlar almak için lütfen sağlık uzmanınızla iletişime geçin.

PureWash, Coronavirüsü (COVID-19) öldürür mü?
Sulu Ozonun (suya infüze edilen ozon) virüsleri öldürdüğü kanıtlanmıştır. pureWash farklı değil, 2015'te bağımsız laboratuvar testleri, teknolojimizin bakterileri% 99'a kadar azalttığını destekledi. Bununla birlikte, FTC şu anda hiçbir kişi veya şirketin COVID-19'a özgü herhangi bir iddiada bulunamayacağını açıkça belirtti.

Coronavirus koruması olarak pureAir veya pureWash hakkında neden hiçbir şey pazarlamıyorsunuz?
FTC, şu anda hiçbir kişi veya şirketin COVID-19'a özgü herhangi bir iddiada bulunamayacağını açıkça belirtti.

Evden çalışan herkesi bu süre zarfında sağlıklı kalmaya teşvik ediyoruz. Sağduyu çalışın, ellerinizi yıkayın, evcil hayvanlarınız ve sevdiklerinizle rahat anlar yaşayın ve lütfen unutmayın… Bize ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız!pureWash Pro, giysilerinizi çok az veya hiç deterjan kullanmadan temizlemenin en yeni yoludur. Yani muhtemelen kendinize bunun nasıl olduğunu soruyorsunuz. Bahsettiğimiz bu ozon nedir ve kıyafetleri temizlemenin nasıl daha akıllıca bir yolu?

Ozon nedir?
Bazen “aktive oksijen” olarak adlandırılan ozon, (O3) normalde soluduğumuz iki atom yerine üç oksijen atomu içerir. Ozon, dünyadaki en güçlü ikinci sterilizatördür ve bakterileri, virüsleri ve kokuları yok etmek için kullanılabilir. Ozon, çoğunlukla gök gürültülü fırtınalar sırasında meydana gelen yıldırım çarpmalarının bir sonucu olarak, doğada oldukça kolay oluşur. Aslında, bir fırtınadan sonra fark ettiğimiz "taze, temiz, bahar yağmuru" kokusu çoğunlukla doğanın ozon oluşumundan kaynaklanır.

Ozon nasıl çalışır?
Ozonun üçüncü oksijen atomu onu son derece reaktif hale getirir. Bu atom kendini diğer koku moleküllerine kolayca bağlar. Kokular, bakteriler veya virüsler gibi kirleticiler ozonla temas ettiğinde, kimyasal yapıları daha az kokulu bileşiklere dönüşür. Daha fazla ozon kalan bileşiklere saldırdıkça koku sonunda yok olur. Bu sürece oksidasyon denir. Ozon, kullanıldıktan sonra oksijene geri dönerek onu çevre dostu bir oksidan haline getirir.

Neden deterjanlarla yıkamıyoruz?
Geleneksel çamaşır yıkama işleminde aşırı kimyasallar ve sıcak su kullanılır ve bu da yıkama suyunun giysilerinize çok zarar vermesine neden olur. Çoğu deterjan şirketi size bunun, kumaşın liflerini şişirip kiri serbest bırakmak için yapıldığını söyleyecektir. Size söylemedikleri şey, bunun kumaş üzerindeki son derece zararlı etkileridir. Ek olarak, deterjan ve sıcak su tek başına giysinizde bulunan bakterileri öldürmez. Son olarak, bu deterjan kimyasalları giysilerinizde ve yıkama suyunda birikerek kalarak çamaşırlarınız sizin ve çevreniz için sağlıksız hale gelir.

Ozon bakterileri nasıl öldürür?
Sağlıklı bir bakteri hücresi, sağlam bir hücre duvarını koruyarak büyür. Bir ozon molekülü bir hücre duvarı ile temas ettiğinde, duvara nüfuz ederek küçük bir delik oluşturur ve bakteri hücresine zarar verir. Bu gerçekleştiğinde, daha fazla ozon molekülü hücre duvarında delikler açmaya devam ettikçe bakteri hücresi şeklini kaybetmeye başlar. Binlerce delik oluşturulduktan sonra bakteri duvarı artık şeklini koruyamaz ve hücre ölür.

Ozon neden bu kadar harika?
Güçlü oksidasyon özelliklerinden dolayı ozon, toprağı temas halinde çözer ve bunu geleneksel 140-160 derece yerine soğuk su sıcaklıklarında yapar. Bu, ısıtma maliyetlerini büyük ölçüde azaltır. Ek olarak, EPA ve FDA, ozonun giysilerdeki patojenik bakteri düzeylerini% 99,9992 oranında azaltabildiğini kabul etti.

Ozon lekelerden kurtulacak mı?
Ozon giysilerdeki organik lekeleri oksidasyon süreci ile çıkarır, ancak tüm lekelere cevap değildir. Bazen bazı kıyafetlerde ruj, oje, yiyecek, şarap, yağ veya gresten daha ağır lekeler bulunur. Ozon sadece soğuk su kullandığından, düşük sıcaklıklarda yağın fiziksel yapısı nedeniyle bu tür lekelerde iyi performans göstermeye uygun değildir. Tıpkı çamaşır deterjanı kullanırken olduğu gibi, sert lekelere ön işlem uygulamak veya sıcak suda bekletmek de bir zorunluluktur. Sadece vücut kokularını gidermek veya tazelemek için yıkanması gereken çoğu giysi için ozon, deterjandan çok daha verimli ve çok daha iyi temizlik sağlar.

Ozon benim ve ailem için güvenli midir?
Ozon tamamen biyolojik olarak parçalanabilen organik bir molekül olduğu için, amacını tamamlar tamamlamaz oksijene geri döner ve geride kesinlikle hiçbir kimyasal kalıntı bırakmaz. Bu kullanımda ozonun ömrü yaklaşık 20 dakikadır, bu nedenle yıkama döngüsü tamamlandığında ozon tamamen dağılmış olacaktır. Ozonla aşılanmış suyla temas etseniz bile, endişelenmenize gerek yok. Doğru kullanıldığında ozon güvenlidir. Yalnızca aşırı yüksek ozon konsantrasyonları, uygun güvenlik önlemleri alınmazsa sağlık sorunlarına neden olabilir, ancak çamaşır yıkama işleminde kullanılan ozon seviyesi EPA, FDA ve OSHA standartlarında belirtilen güvenlik yönergelerinin çok altındadır.

Ozon daha önce çamaşırhanede kullanılmış mı?
20 yıldan fazla bir süredir hastaneler, oteller ve spor merkezleri çamaşırlarını temizlemek için ozon kullanıyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu tür tesisler, çamaşır yıkama işlemi sırasında kolayca yayılabilen virüsleri, küfleri ve bakterileri önlemek için hijyenik olarak temiz bir ortama güveniyor. Çamaşır hacimleri çok yüksek olduğu için, binlerce dolara mal olan ve geniş odaları kaplayan ticari ozonlu çamaşır yıkama sistemlerini kullanıyorlar. pureWash Pro, bu ticari sistemler tarafından kullanılan teknolojinin aynısını alır ve evinizin çamaşır odanıza sığacak ve bir yıl içinde kendini amorti edecek kadar düşük maliyetli bir ünite ile bir konut ortamına uygular.

pureWash Pro, bu teknolojiyi bir ev tipi çamaşırhane sisteminde kullanma patentini almış olan Allen Johnston tarafından icat edildi.Her arıtıcı, kullanıldığı belirli alanı ve kaç fit kare kaplayabileceğini gösterir. Hangi temizleyiciye ihtiyacınız olduğunu belirlerken, arınmanın duvarlar, kapalı kapılar veya merdivenlerle ayrılmış alanlara yayılamayacağını unutmayın. İhtiyaçlarınız için hangi arıtıcının en iyi olduğunu seçmede yardım isterseniz, ürün uzmanlarından oluşan güler yüzlü ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Bize Ulaşın sayfamızı ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.Her pureAir arıtıcının, üniteye giden gücün olup olmadığını gösteren bir ekranı veya ışığı vardır. Arıtıcınız bir ışık gösteriyorsa veya bilgi görüntülüyorsa, temizleyicinizin çalışıp çalışmadığını belirlemenin en iyi yolu burnunuzu kullanmaktır! PureAir temizleyicilerin amacı, bakteri, küf, küf, alerjen veya diğer kirletici maddelerin varlığını gösteren tüm kokuları ortadan kaldırmaktır. Arındırdığınız alanda bir koku algılarsanız ve arıtıcı açılırsa, arıtıcı ayarınızın açılması gerekir. Aktif hava temizlemenin kendisinin belirgin bir kokusu algılarsanız, arıtma ayarınız kapatılmalıdır. Arıtıcı ayarınızı maksimum seviyeye getirdiyseniz ve yine de koku tespit ediyorsanız, kokular giderilene kadar arıtmaya devam etmenizi öneririz. Uzun bir süre sonra kokuların hala kaldığını düşünüyorsanız, size nasıl yardımcı olabileceğimizi belirlemenize yardımcı olması için dost ürün uzmanlarımızı aramanızı öneririz. Bize Ulaşın sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.pureAir hava temizleyicilerinin kurulumu ve kullanımı kolaydır ve lisanslı bir kurulumcu gerektirmez. Her arıtıcının özel kurulum talimatları veya kurulumunuzda size yardımcı olacak bir hızlı başlangıç kılavuzu vardır. Temizleyicilerimizin kullanımı çok basittir ve yalnızca fişe takılıp çalıştırılması gerekir. Bununla birlikte, arıtıcıyı çok yükseğe ayarlamadan alanınızı etkili bir şekilde arındırmak için arıtıcınızı nasıl kuracağınıza çok dikkat etmenizi öneririz. Arıtıcınızı kurmak için yardım isterseniz, süreç boyunca size destek olabilecek yardımcı ürün uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Bize Ulaşın sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.pureAir aktif hava temizleme teknolojisi sizin, aileniz, evcil hayvanlarınız ve bitkileriniz için% 100 güvenlidir. Bu teknoloji uzun yıllardır evlerde, hastanelerde, otellerde, fabrikalarda, araçlarda ve hayatınızda zaten deneyimlediğiniz daha birçok kullanımda kullanılmaktadır. PureAir ürünlerinde kullanılan ozon teknolojisi ölçeklenebilir, yani siz, müşteri ve kullanıcı, kullanılan ozon miktarı üzerinde% 100 kontrole sahip olduğunuz anlamına gelir. Tüm temizleyicilerimiz, Kullanıcı El Kitabında açıklanan ayarlara göre kullanıldığında, mekanınız için gerekli olan en güvenli ve en sağlıklı ozon seviyesini üretir. Bu en iyi sonuçlar için talimatları okumak önemlidir. Dost ürün uzmanlarımızdan biriyle özel ihtiyaçlarınız ve arıtma ayarlarınız hakkında konuşmak isterseniz, en etkili ayarları elde etmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bize Ulaşın sayfamızı ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.pureAir ürünleri bir üretici garantisi ile desteklenir, ancak garanti süresi dolduktan sonra bile, ürün uzmanlarından oluşan ekibimiz hava temizleyicinizi neyin rahatsız edebileceğini belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Bizi arayarak veya e-posta göndererek, yedek parça veya onarım gerekip gerekmediğini belirlemek için sorunu gidermeye yardımcı olabiliriz. Ürünlerimizin arkasındayız ve temizleyicinizin mekanınızın sağlıklı ortamına hizmet vermesini sağlamak en büyük önceliğimizdir. Bize Ulaşın sayfamızı ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.pureAir ürünleri çok dayanıklıdır ve uygun bakımla uzun yıllar dayanır. PureAir ürünlerimizin her biri, Kullanım Kılavuzunuzda bulabileceğiniz farklı bakım gereksinimlerine sahiptir. Geleneksel HEPA hava filtrelerinin aksine, pureAir ürünleri sık sık filtre değişimi gerektirmez. Bunun yerine, pureAir ürünleri bir ampul veya bir elektrik şarjı ile üretilen AKTİF hava arıtma kullanır. Bu, temizleyicilerin daha etkili ve bakımının daha kolay olduğu anlamına gelir. Bazı hava temizleyicilerimizde kullanılan filtreler, sadece hava temizleyicinin içini temiz tutmak için kullanılır. Ürünün ömrünü uzatmak için arıtıcınızı ayda bir kez temizlemenizi öneririz. Düzgün temizlenmeyen hava temizleyicileri, temizledikleri kadar uzun ömürlü olmayacaktır. Değiştirilmesi gereken parçalar, her ürün sayfasının "İlgili Ürünler" bölümünde bulunabilir. Arıtıcınızın bakımı konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, Bize Ulaşın sayfamız aracılığıyla bize ulaşarak dost ürün uzmanlarımızdan biriyle konuşabilirsiniz.KATEGORİLER