• Müşteri Temsilcisi
  • ENGLISH | Greentech | Demogrup

Çöp Kutuları: Yan Etkiler Olmadan Kokuyu Çözme

Tam da bu miyavlamada, Amerika Birleşik Devletleri'nde 95 milyondan fazla insanın bir kedisi var ve birçoğu birden fazlasına sahip. Kedi sahipliğinin neşesi, saatlerce sürecek iç açıcı videolar ve sevimli kedi yavrularının ve kedilerin en iyi yaptıkları şeyi yapan ve sevdiklerine neşe getiren resimlerini bulacağınız basit bir çevrimiçi arama yaparak açıkça görülmektedir.

Bununla birlikte, evinizde kedi astrofik olabilen bir kediye sahip olmanın bir yan etkisi vardır: çöp kutusu. Google "kokmuş çöp kutusu" ve bu sorunun ne kadar yaygın hale geldiğini göreceksiniz. Bir kedi sahibiyseniz, muhtemelen çöp değiştirmekten evde kokulu bir eklenti kokusu veya mum kullanmaya kadar birçok çözümü denemişsinizdir. Ancak, ne kadar uğraşırsanız uğraşın, bu kokuları evinizden uzaklaştırmak zor görünebilir.

greenTech Environmental tarafından sunulan pureAir, bu kötü kokulu soruna kıskaçlı bir çözüm sunuyor. Kedi kumu kokularını örtmek yerine aslında ortadan kaldıran, bunun yerine çöp kutunuzun etrafındaki boşluğu, sanki kutu hiç yokmuş gibi taze ve temiz kokan bir alan bırakır.

pureAir 50, kedi seven hayallerinizin eklenti temizleyicisidir. Banyolar, çamaşır odaları ve evcil hayvan alanları gibi küçük alanlarda havayı arındırmak için tasarlanan pureAir 50, odaya aktif hava arıtma sağlar. Aktif hava temizleme nedir? Sorduğuna sevindim! Pasif hava temizleme (hava filtreleri gibi) ile aktif hava temizlemenin nasıl çalıştığına dair harika bir analoji için kedilerden ayrılalım.

Aktif ve Pasif Hava Arıtma Analojisi: Evinizde bir fare sorunu varsa, bu durumu halletmenin iki farklı yolu vardır. İlk yol, fareyi bir fare kapanı kullanarak pasif olarak yakalamaktır; bu, yakalanmak için farenin tuzağa gelmesini gerektirir. İkinci yol, en sevdiğimiz tüylü dostumuz olan kediyi, evinizde fareyi aktif olarak aramak ve yakalamak için işe almaktır.

Aktif hava temizleme, kedinizin fareyi yakalamasına benzer. PureAir 50, kirli, kokmuş havanın hava temizleyicinizdeki bir filtreden geçmesini beklemek yerine, havayı aktif olarak temizlemek ve sanitize etmek için arıtma işlemini odaya gönderir, tüm kokuları ve bakterileri giderir ve eğlenmeniz için yeni bir alan bırakır. senin tatlı fare yakalayan kedin.

Küçük kedinizin çöp kutusunun kokularını maskeleyen koku eklentileri ve oda spreyleri ne olacak? Fare problemi benzetmemize göre, koku eklentisi, oda spreyi veya mum, fareyi öldürmek için evinizin her yerine toksik fare zehiri püskürtmek gibi olacaktır. Bu etkili olabilse de, sizin ve ailenizin soluduğunuz havaya toksik maddeler de katmıştır.

pureAir 50, çöp kutusu koku kontrolü için "kedinin pijamaları" dır ve birine sahip olmanın maliyeti, her 30 günde bir plug-in parfüm yedekleri satın almaktan daha ucuzdur çünkü bu tek seferlik bir satın alma işlemidir - filtre ve bakım maliyeti gerekmez.

Sizi eviniz için pureAir 50'yi kontrol etmeye ikna ettiysek, daha fazla bilgi için yerel GreenTech Çevre Temsilcinize veya Bayinize danışın veya www.greentechenv.com adresini ziyaret edin. Biz çok memnun kalacaksınız. Aslında, favori pureAir 50 incelemelerimizden bazıları için aşağıya bakın!

Çöp Kutuları: Yan Etkiler Olmadan Kokuyu Çözme Sosyal Platformda Paylaş


Diğer; Bizden Haberler

YENİ pureAir SOLO: Air of Confidence

Doğal Bir Afet Sonrası Orman Yangını Duman, Küf ve Küfü Giderme

pureAir SOLO,% 99 Verimlilikle Grip Virüsüne Karşı Geliryor.

Ne tür bir bakım gerekli?

Temizleyicim çalışmayı bırakırsa veya bir sorunu olursa ne yapmalıyım?

PureAir güvenli midir?

Hava temizleyicimi nasıl kurarım?

Neden hava temizleyiciden gelen bir koku alıyorum?

Temizleyicimin çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım?

Özel ihtiyaçlarım için hangi hava temizleyicisinin en iyisi olduğunu nasıl bilebilirim?

Hava Vitaminleri: Negatif İyonlaşmanın Olumlu Yönleri

Neden Saf Hava?

Çöp Kutuları: Yan Etkiler Olmadan Kokuyu Çözme

Çamaşır Lekeleri Temizlemekten Daha Fazlası Olduğunda

Ozon Neden Giysileri Temizlemenin Daha Akıllı Bir Yolu?

Deterjan Ailenizin Sağlığına Zarar Veriyor mu?

Çamaşır Başa Bela Olduğunda

Evde kalmak? Senin için buradayız

Her Gün Dünya Gününü Kutlayın


Toplam  Bizden Haberler : 19