• Müşteri Temsilcisi
  • ENGLISH | Greentech | Demogrup

Doğal Bir Afet Sonrası Orman Yangını Duman, Küf ve Küfü Giderme

Fırtınalar ve orman yangınları çok az uyarı verir ve geride bıraktıkları hasar yıkıcı olabilir. Küf, bir mülke 48 saat gibi kısa bir sürede yayılabilir. Orman yangını dumanı kalın ahşap kirişlere ve diğer gözenekli yüzeylere nüfuz edebilir. Bu parçacıklar ve sporlar mikroskobik olabileceğinden, evinizin her köşesindeki küçük yarıklarda kök salabilirler ve kalıcı kokular bırakabilirler. Bu aynı zamanda, özellikle solunum hassasiyeti olanlar için sağlık sorunlarına da yol açabilir. Soluduğumuz hava kalbimize, ciğerlerimize ve beynimize gittiği için, orman yangını dumanı, küf ve küfte bulunan organik bileşikler ve ultra ince parçacıklar özellikle tehlikeli olabilir. 

Evinizde veya ofisinizde orman yangını dumanı, küf veya küf sorununu çözmek için ahşap ve kumaş gibi gözenekli yüzeylere güvenli bir şekilde nüfuz edecek çözümler aramak önemlidir. GreenTech Environmental'ın Aktif Radyant Katalizi (ARC®) ileteknoloji, boşlukların kokusu giderilebilir ve yüzeyler hala kurutulurken veya temizlenirken sporlar ve diğer uçucu organik bileşikler deaktive edilerek temizliğin basit ve hızlı olmasına yardımcı olur. Sırasıyla 1.500 veya 3.000 fit kareye kadar olan alanlarda orman yangını dumanı, küf veya küf kokusunu gidermek isteyen ev sahipleri ve müteahhitler için, pureAir 1500 ve pureAir 3000, duvarlar, tavanlar, zeminler, halılar dahil açıkta kalan tüm yüzeyleri sürekli olarak temizleyecek ve dezenfekte edecektir. 24 saat gibi kısa bir sürede mobilyalar, giysiler ve tezgahlar. Ayrıca, mevcut HVAC veya PTAC sistemlerine kurulabilen veya alternatif olarak ofislerin, restoranların, sınıfların ve diğer çok kullanımlı alanların sürekli arıtılması için duvara monte edilebilen ticari sınıf çözümler de vardır. 

GreenTech Environmental'ın konut ve ticari ürünleri güçlü veya inatçı kokuları gidermede oldukça etkilidir çünkü her pureAir çözümü, zararlı bileşikleri nötralize etmek ve yüzeyleri sürekli olarak sterilize etmek için kaynakta çalışır ve kullanımı kolay çeşitli cihazlarda üç güçlü temizleme teknolojisi sağlar. Hava kalitesini iyileştirmek için her boyuttaki oda veya iç mekan alanı için yapılandırılabilir. Çevre Koruma Ajansı (EPA) iyi belgelendiİç mekan hava kalitesinin insan sağlığı üzerindeki potansiyel etkileri, özellikle Amerikalılar zamanlarının ortalama% 90'ını kapalı alanlarda geçiriyor. Kötü iç hava kalitesine kronik olarak maruz kalmanın baş ağrısı, baş dönmesi, yorgunluk, nefes darlığı, deri döküntüleri ve diğer alerjik reaksiyonlara yol açabileceğini özellikle belirtiyorlar. 

PureAir ürün ailesinin temizleme gücüGreenTech'in tescilli ARC® teknolojisinden gelir. Bu aktif hava temizleme sistemleri, bir fareyi yakalamak için bir kedi kullanmanın fare kapanı kullanmaktan farklı olması gibi geleneksel filtrelerden farklıdır. ARC® teknolojisi, üniteden geçen havaya güvenmeksizin kaynakta kirletici maddeleri yakalar. Temizleme işlemi sırasında, bir Fotokatalitik Oksidasyon reaksiyonu, bir çift kutuplu iyonizasyon plazması oluşturur ve güvenli ve etkili hidroksilleri veya reaktif temizleme maddelerini havaya, moleküler düzeyde koku kaynağını yok etmede bundan 1 milyon kat daha etkili olan iter. geleneksel pasif hava filtreleme cihazları. ARC® kokuları, küfleri, bakterileri ve diğer zararlı patojenleri 24 saatten daha kısa sürede% 99'a varan oranda yok eder. Hepsinin en iyisi, 

ARC® teknolojisi ile aileler evlerinde kalabilir ve işletmeler açık kalabilir. Bunun nedeni, geleneksel filtrelerden farklı olarak, pureAir teknolojisinin yalnızca orman yangını dumanını, küfü ve diğer kokuları yakalamak veya örtmekle kalmayıp, bunun yerine kokuya neden olan her parçacığı hızla parçalara ayırmasıdır.

GreenTech Environmental'ın arıtma teknolojisi dünya dostudur ve sizin ve ailenizin her gün soluduğu havadan zararlı unsurları ortadan kaldırarak daha sağlıklı bir iç yaşam ortamı yaratır. İşlemde, açıkta kalan tüm yüzeyler dezenfekte edilerek kimyasal kalıntı bırakmaz. Eviniz veya işiniz için doğru pureAir ürününü seçmek kolaydır ve size çeşitli alanlarda kokuları ve diğer patojenleri sürekli olarak etkisiz hale getirme ve giderme gücü verir.

ARC® teknolojisinin güvenliği ve basitliği, konut kullanımı ve benzer ticari uygulamalar için muazzam bir gönül rahatlığı ve esneklik sağlar.

Doğal Bir Afet Sonrası Orman Yangını Duman, Küf ve Küfü Giderme Sosyal Platformda Paylaş


Diğer; Bizden Haberler

YENİ pureAir SOLO: Air of Confidence

Doğal Bir Afet Sonrası Orman Yangını Duman, Küf ve Küfü Giderme

pureAir SOLO,% 99 Verimlilikle Grip Virüsüne Karşı Geliryor.

Ne tür bir bakım gerekli?

Temizleyicim çalışmayı bırakırsa veya bir sorunu olursa ne yapmalıyım?

PureAir güvenli midir?

Hava temizleyicimi nasıl kurarım?

Neden hava temizleyiciden gelen bir koku alıyorum?

Temizleyicimin çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım?

Özel ihtiyaçlarım için hangi hava temizleyicisinin en iyisi olduğunu nasıl bilebilirim?

Hava Vitaminleri: Negatif İyonlaşmanın Olumlu Yönleri

Neden Saf Hava?

Çöp Kutuları: Yan Etkiler Olmadan Kokuyu Çözme

Çamaşır Lekeleri Temizlemekten Daha Fazlası Olduğunda

Ozon Neden Giysileri Temizlemenin Daha Akıllı Bir Yolu?

Deterjan Ailenizin Sağlığına Zarar Veriyor mu?

Çamaşır Başa Bela Olduğunda

Evde kalmak? Senin için buradayız

Her Gün Dünya Gününü Kutlayın


Toplam  Bizden Haberler : 19