• Müşteri Temsilcisi
  • ENGLISH | Greentech | Demogrup

HAKKIMIZDA

GreenTech Environmental Hakkında

GreenTech Environmental'ın ticari / endüstriyel işi, büyük ölçekli uygulamalar için benzersiz, özel çözümlerin tasarımı, mühendisliği ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. Gelişmiş hava, su ve güç teknolojilerini kullanarak, 10 yılı aşkın bir süredir doğrudan Johnson City, Tennessee'deki tesisimizden çok çeşitli ODM / OEM ürünleri ve parçaları sunuyoruz.

Şirketin birincil uzmanlığı, hava temizleme ve güç işleme (aşırı gerilim koruma ve gürültü filtreleme) teknolojileri uygulamalarındadır. Mühendislik ve tasarım grubu, hem büyük hem de küçük ölçekli birden çok endüstri ve ticari ihtiyaç için kendi kendine yeten ODM ürünlerini başarıyla oluşturdu ve üretti. GTE Commercial ayrıca, geniş dağıtımda satılan müşteri ürünlerinde kullanılan bir dizi parça ve daha küçük özel uygulamalar yarattı. Greentech Environmental'ın temel teknolojilerini kullanan özel etiketli ürünler, OEM, çok çeşitli tüketici ürünü ihtiyaçları için mevcuttur.  

GTE Commercial, müşterilerle doğrudan kişisel etkileşim yoluyla dinleme ve işbirliği yapma becerimizle gurur duymaktadır. Sizin için en iyi çözüm değilsek çalışanlarımız size net bir cevap verecektir.  

Bize ulaşın, biz sizin için buradayız. Bize neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Hastaneler
Oteller
Okullar
Bakımevleri
Doktor muayenehaneleri
Veterinerlik Büroları
Diş Ofisleri
Hayvan barınakları
Restoranlar
Yolcu gemileri
Motorlu Taşıtlar
Fabrikalar
Perakendeciler
Kurumsal Ofis Binaları
Hükümet Binaları
Acil Müdahale Araçları
Fitness merkezleri
Büyüme Evleri
İyileştirme
Gıda işleme
İmalat
Bozulabilir Taşıma
HVAC ve Kanal İçi Sistemleri
Özel Çözümler

 


Demogrup Hakkında

Demo Dış Tic. Ve Paz, A.Ş olarak ,1988 senesinden bugüne temizlik,hijyen ve diğer sağlıklı yaşam teknolojileri konusunda hizmet vermekteyiz.

Bugün dünyada bir çok aile ve birey yaşamının neredeyse %90’ını kapalı mekanlarda sürdürüyor.

Özellikle yeterince taze hava girişi olmayan , elektronik cihazlar,kullanılan boya ve zemin kaplama malzemelerinin ekstra kirliliğe sebep verdiği alanlarda ciddi sağlık problemleri her geçen gün artmaktadır. 

Kapalı mekanlarda soluduğumuz hava ve temas halinde olunan yüzeler, hepimizin sağlığını ciddi şekilde tehlikeye atacak boyutta. Oturduğumuz, yattığımız, üzerinde yürüdüğümüz ve sürekli dokunduğumuz yüzeylerde   milyonlarca mite, bakteri, virüs,mikrop yaşıyor.
Bunların bir kısmına belki bağışıklık kazanmış olabiliriz. Ancak sayısı her geçen gün artan solunum yolu hastalıkları ve tüm dünya sağlığını tehdit eden yeni virüs ve diğer mikro-organizmalar düşünülürse ciddi anlamda bu konuda alternatif önlemlere ihtiyacımız olduğu bir gerçektir.
Sigara dumanı, diğer duman ve kokular hepimizi rahatsız edip sağlığımızı tehdit ediyor.

Deterjan ve türevleri insan sağlığı ve çevre için en büyük tehdit unsurlarından olmaya devam ediyor. İçtiğimiz suların nakliye  ve depolama özelliklerinden kaynaklanan sorunlar ve özellikle atmosferdeki kirliliğin asit yağmuru ,topraktaki minerallerin azalması vb sebeplerden dolayı insan sağlığına katkı sağlaması bir yana tehdit oluşturmaya başlaması üzücü bir gerçektir.

Ürün portföyümüz çok büyük bir oranda, raflarda satışa sunulmayan ve alternatifi olmayan ve sağlıklı yaşam konusunda çözüm sağlayan ürünlerden oluşmaktadır.

Devlet kuruluşları, Türk Silahlı Kuvvetleri, saygın özel sektör firmaları ve binlerce konut ürünlerimizi senelerdir kullanmakta ve satış sonrası hizmetlerimizden yararlanmaktadır.

Türkiye Mümessili ve distribütörü olduğumuz Greentech Environmental,  VOLLARA-ECOQUEST Hava Kalite Sistemleri, ORECK Yıkanabilir filtreli Hava Temizleme makineleri, LAUNDRY PURE Deterjansız- Yumuşatıcısız  çamaşır yıkama sistemleri, PURELIGHT UV Sterilizatörler ve Hava Temizleme makineleri, ROBBY-MONTISS Buharlı temizlik Sistemleri, ALKAMINERAL Alkali Su İyonizerleri, ACTIVTEK Merkezi Havalandırma ekipmanları, RADICALWATERS Elektrokimyasal aktive SU Sistemleri ve Patentli Hologram Teknolojili EFX ve  diğer ürün çeşitleri ile, müşterilerimizin yaşamlarını geçirdiği ortamlarda alternatifsiz ve pratik çözümler sunmaktayız.
Misyonumuz ,siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için yaşamınızı daha sağlıklı ve kolay hale getiren yeni ürün çeşitlerini sağlamak ,satış ve satış sonrası hizmetlerimizin kalitesini arttırmaya çalışmaktır

Sağlıklı Yaşam Dileklerimizle.....