• Müşteri Temsilcisi
  • ENGLISH | Greentech | Demogrup

Hava Vitaminleri: Negatif İyonlaşmanın Olumlu Yönleri

Çoğu insan iç mekan hava temizlemeyi düşündüğünde, akla gelen ilk teknoloji genel filtrasyondur. Piyasadaki birçok hava temizleyici gelişmiş filtreleme teknolojisi sunarken, bu pasif arıtma işlemi sağlıklı bir iç mekan solunum ortamı için yeterli değildir. pureAir by GreenTech, iç ortama çok sayıda aktif hava temizleme teknolojisi sunarak yalnızca filtrelemeyi aşan hava temizleme teknolojisini getiriyor. Bugün, pureAir, Negative Ionization tarafından üretilen en canlandırıcı, pozitif titreşim uyandıran teknolojilerden birine odaklanmak istiyorum.

1903'te İsveçli kimyager ve Nobel Ödülü Sahibi Dr. Svante August Arrhenius, şelalelerin ve ormanların yakınında yaşanan temiz havanın negatif iyonlarla dolu olduğunu keşfetti ve bu da ziyaret edenlerin tazelenmiş ve yeniden enerji kazanmış hissetmelerine yol açtı. Bu, alerjilerde, enfeksiyonlarda, uyuşuklukta, depresyonda, anksiyetede, intiharda ve daha fazlasında bir artışla ilişkili olan pozitif iyonların tam tersidir.

Kendi cildimiz çevremizdeki yüklü partiküllerin% 85'ini emdiğinden, pozitif ve negatif iyonların etkisini anlamak, sağlıklı bir iç mekan ortamı anlayışımızda kritik öneme sahiptir. Negatif iyonlar, serotonin seviyelerini yükselterek, kan basıncını dengeleyerek, vücudun alkalinitesini artırarak, kemikleri güçlendirerek, bağışıklığı artırarak, fiziksel iyileşmeyi hızlandırarak, havayı arındırarak ve temizleyerek ve daha fazlasını yaparak ruh halimizi yükseltir.

Ne yazık ki, pozitif yüklü iyonlar, özellikle evlerimizi enerji verimliliği ve para tasarrufu için kapattığımızda iç mekanlarda yoğunlaşıyor. Elektromanyetik alanlar, flüoresan ışıklar, halı, metal, plastikler ve hava kirliliği, bir ortamdaki pozitif iyonların sayısını artırır.

Harika haber şu ki, pureAir ürünlerini kullanırken negatif iyonları tekrar iç ortamınıza sokmak basit ve etkili bir işlemdir. PureAir ürün ailesindeki her hava temizleyici, negatif iyonlar üretir ve bunları yaşam alanınıza iter, zihninize ve ruhunuza enerji veren taze, temiz hava ortamı sağlar.

ABD ve Diğer Ülkelerde Yapılan Negatif İyonlaşma Çalışmaları
Aşağıdakiler, Guy Cramer'in "Atmosferik İyonlar ve Solunum Problemleri Üzerine Gelişmiş Araştırma" başlıklı makalesinden alınmıştır (Sertifikalı Medinex Web Sitesi, 2 Eylül 1996, http://mypage.direct.ca/g/gcramer/asthma.html ):

“Yanık kurbanlarını negatif iyon jeneratörleriyle tedavi eden bir doktor, solunum problemleri olan (kronik bronşit veya astım) hastaların hepsinin negatif iyon tedavisinin daha kolay nefes almalarına yardımcı olduğunu bildirdi. Bu bulgularla doktor, iyonların solunum rahatsızlıkları üzerindeki etkilerini araştırmaya başladı. Bu araştırma, Northeastern Hastanesi'nde, Pennsylvania Üniversitesi Lisansüstü Hastanesi'nde ve Philadelphia'daki Frankford Hastanesinde gerçekleştirildi. O, saman nezlesi veya bronşiyal astımdan muzdarip hastaların% 63'ünün negatif iyon tedavisi nedeniyle "kısmen veya tamamen iyileştiğini" buldu. Projede çalışan bir hastane doktoru daha sonra şöyle dedi: "Hapşırıyorlar, gözleri sulanıyor, burunları kaşınıyor, uykusuzluktan yıpranmış, o kadar sefil ki yürüyemiyorlar. Negatif iyon makinesinin önünde on beş dakika ve kendilerini o kadar iyi hissediyorlar ki, ayrılmak bile istemiyorlar. '"

ABD'li deneyciler Windsor ve Becket, on altı gönüllüye bir seferde sadece 20 dakika süreyle aşırı dozda pozitif iyon verdi ve hepsinde kuru boğazlar, boğuk sesler, baş ağrıları ve kaşıntılı veya tıkalı burun oluştu. Gönüllülerin beşi toplam solunum kapasitesi için test edildi ve pozitif iyon aşırı dozunun bu kapasiteyi yüzde 30 azalttığı bulundu. On dakika boyunca negatif iyonlara maruz kalan gönüllülerin maksimum solunum kapasitesi etkilenmedi. Burada önemli olan, negatif iyonların solunan hava miktarını etkilememesi, ancak pozitif iyonların nefes almayı zorlaştırmasıdır. "

İngiltere'de, Oxford Üniversitesi'nden iki istatistikçi, sorunlarına yardımcı olması umuduyla negatif iyon jeneratörleri satın almış kişilerin bir listesinden rastgele seçilen 100 astım, bronşit ve saman nezlesi kurbanı arasında bir çalışma yürüttü. Sonunda, raporları 100 kişiden sadece 74'üyle yapılan görüşmelere dayanıyordu. 24 astımlıdan 18'inin; 17 bronşit hastasından 13'ü; 12 saman nezlesi kurbanından 11'i; ve nazal nezle olan 10 kişiden 6'sı, negatif iyon jeneratörlerinin durumlarını önemli ölçüde iyileştirdiğini bildirdi. Birkaçı jeneratörün onları iyileştirdiğini iddia etti. " “Brezilya Hastaneleri, astımlı alerjisi olan 36 çocuğun katıldığı bir testin ardından alerjiler dahil solunum problemlerinin tedavisi için yaygın olarak iyonlaştırıcı cihazlar kullandılar. Negatif iyon tedavisi almadan önce hepsinde tutarlı ve bazı durumlarda sakatlayıcı sorunlar vardı; tedavi sırasında, bunlardan sadece biri bir alerji krizi geçirdi ve daha sonra hepsinin, en azından ara sıra negatif iyon terapisi seanslarına katıldıkları sürece artık sorun yaşamadıkları noktaya kadar iyileştirildiği bildirildi. "

"

Hava Vitaminleri: Negatif İyonlaşmanın Olumlu Yönleri Sosyal Platformda Paylaş


Diğer; Bizden Haberler

YENİ pureAir SOLO: Air of Confidence

Doğal Bir Afet Sonrası Orman Yangını Duman, Küf ve Küfü Giderme

pureAir SOLO,% 99 Verimlilikle Grip Virüsüne Karşı Geliryor.

Ne tür bir bakım gerekli?

Temizleyicim çalışmayı bırakırsa veya bir sorunu olursa ne yapmalıyım?

PureAir güvenli midir?

Hava temizleyicimi nasıl kurarım?

Neden hava temizleyiciden gelen bir koku alıyorum?

Temizleyicimin çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım?

Özel ihtiyaçlarım için hangi hava temizleyicisinin en iyisi olduğunu nasıl bilebilirim?

Hava Vitaminleri: Negatif İyonlaşmanın Olumlu Yönleri

Neden Saf Hava?

Çöp Kutuları: Yan Etkiler Olmadan Kokuyu Çözme

Çamaşır Lekeleri Temizlemekten Daha Fazlası Olduğunda

Ozon Neden Giysileri Temizlemenin Daha Akıllı Bir Yolu?

Deterjan Ailenizin Sağlığına Zarar Veriyor mu?

Çamaşır Başa Bela Olduğunda

Evde kalmak? Senin için buradayız

Her Gün Dünya Gününü Kutlayın


Toplam  Bizden Haberler : 19