• Müşteri Temsilcisi
  • ENGLISH | Greentech | Demogrup

Her Gün Dünya Gününü Kutlayın

GreenTech, dünyanın her yerindeki insanlar için sağlığı ve yaşam kalitesini iyileştiren çevre dostu ürünler yaratır. Bu misyonun bir parçası olarak, East Tennessee'den #MakeMamaProudTN ile ortak olmaktan onur duyuyoruz. (Hayır, annenizden bahsetmiyoruz - o sizinle zaten gurur duyuyor - hepsinin en büyük annesinden bahsediyoruz - Toprak Ana! Ve onun yardımımıza ihtiyacı var.)

#MakeMamaProudTN bunu şu şekilde ifade ediyor: "Dünya dikişlerde gevşiyor ve tereyağı kesen sıcak bir bıçaktan daha hızlı gerçekleşiyor. Plastiklerle dolu okyanuslar, yıkıcı seller, mavi alevlerden daha sıcak ısı dalgaları ve o kadar kötü kuraklıklar, ağaçlar köpeklere rüşvet veriyor. Dünya krizde bebeğim ve devam edemez. İyi seçimler yapmak ya hepsi ya da hiçbir şey değildir - yardımcı olmak için yaptığınız her şey doğru yönde atılmış bir adımdır. Sözü alın, arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın ve azaltmak, yeniden kullanmak ve geri dönüştürmek için bu harekette üzerinize düşeni yapın. Sana güveniyorum şekerim, o yüzden devam et ve Mama Gurur Yap. "

Mantraları, "küçük değişiklikler bile büyük bir etki yaratabilir." GreenTech Environmental işte burada devreye giriyor. Tüm ürünlerimiz çevre için güvenli olacak şekilde tasarlanmakla kalmıyor, aynı zamanda ürünlerimizden bazıları atıkları azaltmaya ve her seferinde bir evden tasarruf etmeye yardımcı olacak şekilde tasarlandı.

Dünya Günü (resmi olarak 22 Nisan'da kutlanır, ancak her gün kutlanmalıdır!) Ve #MakeMamaProudTN onuruna, pureWash Pro X2 ve pureAir FRIDGE ürünlerimizi sunmaktan heyecan duyuyoruz.

pureWash Pro X2, çamaşır makinenizi süper güçlü bir sanitasyon sistemine dönüştürür! Gelişmiş teknolojimiz, kalıntıları çözmek ve gidermek ve tüm çamaşırlarınızı temizlemek, sterilize etmek ve kokusunu gidermek için% 100 güvenli, doğal oksidasyon artı soğuk su kullanır; deterjan gerekmez. Bunun nedeni, pureWash Pro X2'nin uygun fiyatlı, kompakt ve kolay kurulabilen bir sistemde büyük ölçekli hastane teknolojisini evinize getirmesidir. Aslında, sihir gibi, pureWash Pro X2'niz 8 ay gibi kısa bir sürede kendini amorti eder!

Çamaşırhaneye sayılarla bakalım:

Ortalama dört kişilik bir aile her hafta 8 çamaşır yıkıyor ve çamaşırhane evdeki su kullanımının% 21'ini oluşturuyor (TheSpruce).
Yılda ortalama 500 doların üzerinde tasarruf sağlayan anne yeni bir çift ayakkabı istiyor!

PureWash yalnızca her türden çamaşırları temizleme ve dezenfekte etme gücüne sahip olmakla kalmaz, hortum eki, sert kimyasallar olmadan tüm yüzeyleri derinlemesine temizlemek ve dezenfekte etmek için aktif oksijenle doldurulmuş su oluşturmak için kullanılabilir.

Giysilerinizi temizlemek için doğanın kendi oksitleyicilerinin gücünü kullanarak bakterileri% 99,99'a kadar ortadan kaldırır, sıcak su ve deterjana bağımlılığınızı azaltır ve giysilerinizin daha uzun süre dayanmasını sağlayarak her yıkamada paradan tasarruf edersiniz. Bu anneyi gururlandırıyor.

Normal deterjan kullanımı, evinizden çıkan atık suyu kirletebilir. PureWash Pro X2 ve daha az deterjan kullanarak, kirleticileri giderirsiniz ve atık suya oksijen eklersiniz, bu da çevreye yardımcı olur… ve bu da #MakeMamaProudTN olacaktır.

Daha Temiz, Daha Taze, Daha Kabarık, Kokusuz Çamaşırlar Dünyamıza da yardımcı olur - evet lütfen!

Küçük ama güçlü, pureAir FRIDGE size kapalı kapılar ardında sürekli temizlik sağlar. Ortalama dört kişilik bir aile, dışarı atılan çürüyen yiyecekler için yılda 1500 dolar civarında israf ediyor. Artık yiyecek israfına karşı savaşacak dehaya sahipsiniz!

pureAir FRIDGE, meyve ve sebzelerinizin ömrünü 3 kata kadar uzatır ve çürüyen gıdalardan etilen gazını azaltarak buzdolabınızın içindeki havayı dezenfekte ederek ve temizleyerek utanç verici kokuları giderir. Doğanın açık havada yaptıklarını hidrojen ve oksijen bazlı oksitleyicilerle taklit eden pureAir FRIDGE, E-coli ve Staphylococcus gibi bakterileri yok eder ve hatta böcek ilaçlarını etkisiz hale getirir. Aktif oksijen ve negatif iyon yükleri, kapalı kapılar ardında kokuları ve diğer kirleticileri yok etmek için buzdolabına gönderilir.

pureAir FRIDGE'in kullanımı, bakımı ve temizliği kolaydır. Dört haftaya kadar buzdolabınıza arındırıcı güç sağlamak için 4 saatten kısa sürede şarj olur (şarj kablosu dahil). Ayrıca, pureAir FRIDGE bir elma kadar küçük olduğundan, buzdolabınızın herhangi bir yerine yerleştirilebilir.

FRIDGE, yıllık gıda israfının milyonlarca doları azaltmaya şimdiden yardımcı oldu. Sadece 49 $ 'a siz de ürünlerinizin ömrünü uzatabilir ve tüm o kabartma tozu almayı bırakabilirsiniz. #MakeMamaProudTN olacaksınız.

Ürünleriniz için daha uzun bir raf ömrü, artık kabartma tozu kullanmaya gerek kalmadan ve markete daha az gittiğinizde, zamandan ve paradan tasarruf edeceksiniz - bu da Mama'yı gururlandırıyor.

22 Nisan, 50 yıllık Dünya Günü'nü işaret ediyor. Bu yılın teması Climate Action. İklim değişikliğinin etkilerini yavaşlatmak ve hafifletmek için çalışmak sorumlu bir şekilde hepimizdir. GreenTech Environmental çözümün bir parçası olmaktan ve çözümün bir parçası olmanıza da yardımcı olabilecek ürünler sunmaktan gurur duyar.

Her Gün Dünya Gününü Kutlayın Sosyal Platformda Paylaş


Diğer; Bizden Haberler

YENİ pureAir SOLO: Air of Confidence

Doğal Bir Afet Sonrası Orman Yangını Duman, Küf ve Küfü Giderme

pureAir SOLO,% 99 Verimlilikle Grip Virüsüne Karşı Geliryor.

Ne tür bir bakım gerekli?

Temizleyicim çalışmayı bırakırsa veya bir sorunu olursa ne yapmalıyım?

PureAir güvenli midir?

Hava temizleyicimi nasıl kurarım?

Neden hava temizleyiciden gelen bir koku alıyorum?

Temizleyicimin çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım?

Özel ihtiyaçlarım için hangi hava temizleyicisinin en iyisi olduğunu nasıl bilebilirim?

Hava Vitaminleri: Negatif İyonlaşmanın Olumlu Yönleri

Neden Saf Hava?

Çöp Kutuları: Yan Etkiler Olmadan Kokuyu Çözme

Çamaşır Lekeleri Temizlemekten Daha Fazlası Olduğunda

Ozon Neden Giysileri Temizlemenin Daha Akıllı Bir Yolu?

Deterjan Ailenizin Sağlığına Zarar Veriyor mu?

Çamaşır Başa Bela Olduğunda

Evde kalmak? Senin için buradayız

Her Gün Dünya Gününü Kutlayın


Toplam  Bizden Haberler : 19