• Müşteri Temsilcisi
  • ENGLISH | Greentech | Demogrup

GreenTech Environmental ailenizi iç mekan hava kirliliğinden etkili bir şekilde korumak için aktif hava temizlemenin gerekli olduğuna tutkuyla inanmaktadır. PureAir temizleyicileri, yalnızca filtrelemeden ziyade, evinizin içine doğru itilen, kirletici maddeleri arayıp bulan ve evinizdeki soluk alan ve yüzeylerden yok eden aktif kirliliği yok eden teknolojiler üretir.

Isıtma veya soğutma kaybını önlemek için kapatılan enerji tasarruflu evler, evlerimizin durgunlaşmasına ve temiz havayı muhafaza edememesine neden olarak küf ve bakteri birikmesine neden oldu. Buna ek olarak, insanlar, evcil hayvanlar, temizlik malzemeleri, yemek pişirme, yeni mobilyalar ve diğer faktörler, günlük olarak evde alerjenleri, uçucu organik bileşikleri, tehlikeyi, tozu ve diğer kirlilik türlerini eve getirir. Tüm bu kirleticiler evlerimizde ve işyerlerimizde toplanarak koku, hastalık, yorgunluk, alerji ve diğer sağlık sorunlarına neden olur.

Birçok hava temizleme şirketi, iç mekan hava kirliliğine çözüm olarak filtrelemeye odaklanır. HEPA temizleyicileri en çok evinizdeki havadaki parçacıkları filtrelemek ve evde soluduğunuz kirletici maddeleri azaltmak için kullanılır. Bununla birlikte, filtreleme daha küçük parçacıkları yakalayamaz ve havanın filtreden geçmesini gerektirir, bu da iç mekan kirleticilerinin yalnızca çok küçük bir yüzdesinin yakalanmasıyla sonuçlanır.

PureAir temizleyicilerdeki teknoloji, doğanın kendisinden esinlenmiştir. Yeryüzü temiz bir ortam sağlamak için yaratıldı ve dışarıdaki havayı temizlemek için kullanılan doğal süreç iç mekanlarda da kullanılabilir. Örnek olarak, yaz aylarında yüksek sıcaklık ve nem seviyelerini koruyan Miami şehrini düşünün. Bu şehir hava geçirmez bir ortamda olsaydı, şehrin her yüzeyinde büyüyen küf, küf ve bakteriler görürdünüz. Neden durum böyle değil? Yeryüzünün doğal temizleme süreci, aktif arıtma yoluyla dış mekandaki taze ortamı korur. pureAir temizleyicileri, aynı saflaştırma sürecini iç mekanlarda kullanır.

pureAir temizleyicileri, evinizdeki tüm iç mekan hava kirletici maddelerini filtrelemek ve yakalamak için değil, tamamen yok etmek için hemen aramaya başlar. pureAir teknolojisi yalnızca evinizdeki havayı ve nefes alan boşluğu arındırmakla kalmaz, aynı zamanda evinizdeki yüzeyleri etkili bir şekilde temizler ve arındırır, tüm aileniz için daha taze ve daha sağlıklı bir ortam sağlamaya yardımcı olur.

Havayı filtrelemekle kalmayın, GreenTech'in pureAir'i ile aktif olarak arındırın.

Neden Saf Hava? Sosyal Platformda Paylaş


Diğer; Bizden Haberler

YENİ pureAir SOLO: Air of Confidence

Doğal Bir Afet Sonrası Orman Yangını Duman, Küf ve Küfü Giderme

pureAir SOLO,% 99 Verimlilikle Grip Virüsüne Karşı Geliryor.

Ne tür bir bakım gerekli?

Temizleyicim çalışmayı bırakırsa veya bir sorunu olursa ne yapmalıyım?

PureAir güvenli midir?

Hava temizleyicimi nasıl kurarım?

Neden hava temizleyiciden gelen bir koku alıyorum?

Temizleyicimin çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım?

Özel ihtiyaçlarım için hangi hava temizleyicisinin en iyisi olduğunu nasıl bilebilirim?

Hava Vitaminleri: Negatif İyonlaşmanın Olumlu Yönleri

Neden Saf Hava?

Çöp Kutuları: Yan Etkiler Olmadan Kokuyu Çözme

Çamaşır Lekeleri Temizlemekten Daha Fazlası Olduğunda

Ozon Neden Giysileri Temizlemenin Daha Akıllı Bir Yolu?

Deterjan Ailenizin Sağlığına Zarar Veriyor mu?

Çamaşır Başa Bela Olduğunda

Evde kalmak? Senin için buradayız

Her Gün Dünya Gününü Kutlayın


Toplam  Bizden Haberler : 19