• Müşteri Temsilcisi
  • ENGLISH | Greentech | Demogrup

pureAir SOLO,% 99 Verimlilikle Grip Virüsüne Karşı Geliryor.

Bunun kanıtı arınmada! Amerika Birleşik Devletleri'nde görülen COVID-19 salgınına karşı ve ülke resmi grip sezonuna girerken, GreenTech Environmental domuz gribine karşı kişisel hava temizleme ürünü olan pureAir SOLO'nun laboratuvar test sonuçlarını yayınlamaktan heyecan duyuyor. 

Küresel bilim adamları, yeni koronavirüs (SARS-CoV-2) hakkında erken aşama araştırmaları geliştirmeye devam ederken, COVID-19 hastalığına neden olan virüs, H1N1 virüsü gibi diğer grip virüsleri üzerinde test ederek, koronavirüsün potansiyel hafifletilmesi konusunda paha biçilmez bilgiler sağlayabilir. . 

İyonizasyon havası temizleme ve bunların diğer aktif hava temizleme biçimleri hakkında bilime dayalı gerçekleri sağlamak için, ürünlerimiz için bağımsız üçüncü taraf laboratuar testleri yaptırdık. Bu testlerden ilki, tüketicilere bu özellikle zorlu grip mevsiminde ek bir güvenlik katmanı sağlıyor. 

Sonuçlar iyonize havanın H1N1 domuz gribi virüsüne karşı dikkate değer bir etkinliğini göstermektedir. Giyilebilir iyonizasyon cihazımız pureAir SOLO, pozitif yüklü iyonlar yayar ve virüs maruziyetini% 99'a kadar azaltır. 

PureAir SOLO ve daha yakın zamanda piyasaya sürülen pureAir PERSONAL, bakteriler, virüsler ve küf dahil uçucu organik bileşikleri (VOC) aktif olarak nötralize eden iyonlar yayarak çalışır. İyonlar, kullanıcının ortam havasını çevreler ve VOC'lere karşı koruma sağlayan etkili bir bariyer görevi görür. 

"Bilim adamları, iyonlaşmanın havadaki küf, bakteri ve virüslere karşı doğanın en etkili savunucularından biri olduğunu uzun zamandır biliyor." GreenTech Environmental CEO'su Allen Johnston dedi. 

"Bu bağımsız sonuçlar, cihazlarımızın virüs azaltmada etkili bir araç olduğunu kanıtlıyor ve tüketicilerin bu tatil sezonunda kendilerini ve aile üyelerini gribe karşı korumak için onları grip azaltmada etkili bir araç olarak kullanmasını umuyoruz," 

Tüm hava temizleme müşterilerine, pureAir SOLO ve pureAir PERSONAL dahil iyonizasyon gibi "aktif" teknolojileri kullanan cihazların yalnızca kullanım sırasında etkili olduğunu hatırlatırız ve tüketicilerin her zaman virüs azaltmanın bir parçası olarak tüm CDC kurallarına uymaya devam etmelerini tavsiye ederiz.

pureAir SOLO,% 99 Verimlilikle Grip Virüsüne Karşı Geliryor. Sosyal Platformda Paylaş


Diğer; Bizden Haberler

YENİ pureAir SOLO: Air of Confidence

Doğal Bir Afet Sonrası Orman Yangını Duman, Küf ve Küfü Giderme

pureAir SOLO,% 99 Verimlilikle Grip Virüsüne Karşı Geliryor.

Ne tür bir bakım gerekli?

Temizleyicim çalışmayı bırakırsa veya bir sorunu olursa ne yapmalıyım?

PureAir güvenli midir?

Hava temizleyicimi nasıl kurarım?

Neden hava temizleyiciden gelen bir koku alıyorum?

Temizleyicimin çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım?

Özel ihtiyaçlarım için hangi hava temizleyicisinin en iyisi olduğunu nasıl bilebilirim?

Hava Vitaminleri: Negatif İyonlaşmanın Olumlu Yönleri

Neden Saf Hava?

Çöp Kutuları: Yan Etkiler Olmadan Kokuyu Çözme

Çamaşır Lekeleri Temizlemekten Daha Fazlası Olduğunda

Ozon Neden Giysileri Temizlemenin Daha Akıllı Bir Yolu?

Deterjan Ailenizin Sağlığına Zarar Veriyor mu?

Çamaşır Başa Bela Olduğunda

Evde kalmak? Senin için buradayız

Her Gün Dünya Gününü Kutlayın


Toplam  Bizden Haberler : 19