• Müşteri Temsilcisi
 • ENGLISH | Greentech | Demogrup
Odalarımız

İÇERİK

Az veya Hiç Deterjan Kullanmadan ve Daha Az Enerji Kullanarak Tasarruf Edin
pureWash, giysilerinizi daha az deterjanla temizlemek için doğanın kendi oksitleyicilerini kullanır ve yalnızca soğuk suya ihtiyaç duyar, bu da kullanılan ısıtma suyunu azaltır - her yıkamada paradan tasarruf etmenizi sağlar!

Temizleyici, Daha Taze, Daha Kabarık, Kokusuz Çamaşırlar
İnanması zor olabilir, bu yüzden bunu kanıtlamak için üçüncü taraflarca pureWash'i test ettirdik. Sonuçlar, pureWash artı normal deterjan miktarının 1 / 4'ü veya daha azının tek başına deterjandan daha iyi temizlediğini göstermektedir. Tam etki için lekelere daima ön işlem uygulayın.

Bakterileri ve Cilt Tahriş Edenlerini Azaltın
pureWash’ın temizlik maddelerinin, çamaşır makinenizde kokuya ve siyah halkalara neden olabilen bakterileri azalttığı laboratuvarda kanıtlanmıştır. Deterjanların çıkarılması, çok hassas cilde sahip olanlar için kimyasallarının neden olduğu kontakt dermatit riskini azaltmaya yardımcı olur.

Çevre dostu
Normal deterjan kullanımı, evinizden çıkan atık suyu kirletebilir. PureWash ve daha az deterjan kullanarak, kirleticileri ortadan kaldırır ve atık suya oksijen ekleyerek çevreye yardımcı olursunuz.

Kanıtlanmış, Patentli Teknoloji
Etkili ancak nazikçe çalıştığı bağımsız olarak test edilmiş ve bilimsel olarak kanıtlanmıştır. pureWash Pro,% 75 daha az deterjan kullanarak temizleme gücünü artıran, patentli, oksijenle aşılanmış bir su işlemi kullanır.

Sadece Soğuk Su İhtiyacı Var
Oksijenli su, kıyafetleri yalnızca soğuk suyla dezenfekte eder ve temizler. Yıkama programınızı SOĞUK olarak ayarlayın ve daha basit bir çamaşır rutininin keyfini çıkarın.

Herhangi Bir Yıkayıcıyla Otomatik Olarak Çalışır
Önden yüklemeli mi yoksa üstten yüklemeli mi? Sorun değil. pureWash Pro, standart ABD su hortumlarıyla herhangi bir yıkayıcıya bağlanır. Hatırlanması gereken düğme veya kadran yok. Yıkayıcıyı soğuk döngüde çalıştırın ve pureWash Pro sihrini kullanmaya başlar. Evet, gerçekten bu kadar kolay.

Hızlı ve Kolay Kurulum
PureWash Pro'yu 20 dakikadan kısa bir sürede kendiniz kurun. Yerel elektrik prizine, çamaşır odanızdaki soğuk su kaynağına ve çamaşır makinesine bağlamanız yeterlidir.

Açık ve Koyu Giysilerinizi Karıştırın
Patentli, süper oksijenli su işlemi sayesinde ayrı yüklere gerek yoktur. Tüm renklerin karıştırılmasıyla eşit derecede etkilidir.

Ürün Özellikleri

 • Elektrik GİRİŞİ: AC 100-240V / 50-60Hz
 • Elektrik Çıkışı: DC 12V, 3A
 • Gerekli Su Basıncı: 40-75 psi
 • Su Çalışma Sıcaklığı: Sadece Soğuk Su Kullanın
 • Boyutlar: 12.19 ”Y x 16.50” G x 3.75 ”D
 • Ağırlık: 5,5 lbs


HABERLER

GreenTech, dünyanın her yerindeki insanlar için sağlığı ve yaşam kalitesini iyileştiren çevre dostu ürünler yaratır. Bu misyonun bir parçası olarak, East Tennessee'den #MakeMamaProudTN ile ortak olmaktan onur duyuyoruz. (Hayır, annenizden bahsetmiyoruz - o sizinle zaten gurur duyuyor - hepsinin en büyük annesinden bahsediyoruz - Toprak Ana! Ve onun yardımımıza ihtiyacı var.)

#MakeMamaProudTN bunu şu şekilde ifade ediyor: "Dünya dikişlerde gevşiyor ve tereyağı kesen sıcak bir bıçaktan daha hızlı gerçekleşiyor. Plastiklerle dolu okyanuslar, yıkıcı seller, mavi alevlerden daha sıcak ısı dalgaları ve o kadar kötü kuraklıklar, ağaçlar köpeklere rüşvet veriyor. Dünya krizde bebeğim ve devam edemez. İyi seçimler yapmak ya hepsi ya da hiçbir şey değildir - yardımcı olmak için yaptığınız her şey doğru yönde atılmış bir adımdır. Sözü alın, arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın ve azaltmak, yeniden kullanmak ve geri dönüştürmek için bu harekette üzerinize düşeni yapın. Sana güveniyorum şekerim, o yüzden devam et ve Mama Gurur Yap. "

Mantraları, "küçük değişiklikler bile büyük bir etki yaratabilir." GreenTech Environmental işte burada devreye giriyor. Tüm ürünlerimiz çevre için güvenli olacak şekilde tasarlanmakla kalmıyor, aynı zamanda ürünlerimizden bazıları atıkları azaltmaya ve her seferinde bir evden tasarruf etmeye yardımcı olacak şekilde tasarlandı.

Dünya Günü (resmi olarak 22 Nisan'da kutlanır, ancak her gün kutlanmalıdır!) Ve #MakeMamaProudTN onuruna, pureWash Pro X2 ve pureAir FRIDGE ürünlerimizi sunmaktan heyecan duyuyoruz.

pureWash Pro X2, çamaşır makinenizi süper güçlü bir sanitasyon sistemine dönüştürür! Gelişmiş teknolojimiz, kalıntıları çözmek ve gidermek ve tüm çamaşırlarınızı temizlemek, sterilize etmek ve kokusunu gidermek için% 100 güvenli, doğal oksidasyon artı soğuk su kullanır; deterjan gerekmez. Bunun nedeni, pureWash Pro X2'nin uygun fiyatlı, kompakt ve kolay kurulabilen bir sistemde büyük ölçekli hastane teknolojisini evinize getirmesidir. Aslında, sihir gibi, pureWash Pro X2'niz 8 ay gibi kısa bir sürede kendini amorti eder!

Çamaşırhaneye sayılarla bakalım:

Ortalama dört kişilik bir aile her hafta 8 çamaşır yıkıyor ve çamaşırhane evdeki su kullanımının% 21'ini oluşturuyor (TheSpruce).
Yılda ortalama 500 doların üzerinde tasarruf sağlayan anne yeni bir çift ayakkabı istiyor!

PureWash yalnızca her türden çamaşırları temizleme ve dezenfekte etme gücüne sahip olmakla kalmaz, hortum eki, sert kimyasallar olmadan tüm yüzeyleri derinlemesine temizlemek ve dezenfekte etmek için aktif oksijenle doldurulmuş su oluşturmak için kullanılabilir.

Giysilerinizi temizlemek için doğanın kendi oksitleyicilerinin gücünü kullanarak bakterileri% 99,99'a kadar ortadan kaldırır, sıcak su ve deterjana bağımlılığınızı azaltır ve giysilerinizin daha uzun süre dayanmasını sağlayarak her yıkamada paradan tasarruf edersiniz. Bu anneyi gururlandırıyor.

Normal deterjan kullanımı, evinizden çıkan atık suyu kirletebilir. PureWash Pro X2 ve daha az deterjan kullanarak, kirleticileri giderirsiniz ve atık suya oksijen eklersiniz, bu da çevreye yardımcı olur… ve bu da #MakeMamaProudTN olacaktır.

Daha Temiz, Daha Taze, Daha Kabarık, Kokusuz Çamaşırlar Dünyamıza da yardımcı olur - evet lütfen!

Küçük ama güçlü, pureAir FRIDGE size kapalı kapılar ardında sürekli temizlik sağlar. Ortalama dört kişilik bir aile, dışarı atılan çürüyen yiyecekler için yılda 1500 dolar civarında israf ediyor. Artık yiyecek israfına karşı savaşacak dehaya sahipsiniz!

pureAir FRIDGE, meyve ve sebzelerinizin ömrünü 3 kata kadar uzatır ve çürüyen gıdalardan etilen gazını azaltarak buzdolabınızın içindeki havayı dezenfekte ederek ve temizleyerek utanç verici kokuları giderir. Doğanın açık havada yaptıklarını hidrojen ve oksijen bazlı oksitleyicilerle taklit eden pureAir FRIDGE, E-coli ve Staphylococcus gibi bakterileri yok eder ve hatta böcek ilaçlarını etkisiz hale getirir. Aktif oksijen ve negatif iyon yükleri, kapalı kapılar ardında kokuları ve diğer kirleticileri yok etmek için buzdolabına gönderilir.

pureAir FRIDGE'in kullanımı, bakımı ve temizliği kolaydır. Dört haftaya kadar buzdolabınıza arındırıcı güç sağlamak için 4 saatten kısa sürede şarj olur (şarj kablosu dahil). Ayrıca, pureAir FRIDGE bir elma kadar küçük olduğundan, buzdolabınızın herhangi bir yerine yerleştirilebilir.

FRIDGE, yıllık gıda israfının milyonlarca doları azaltmaya şimdiden yardımcı oldu. Sadece 49 $ 'a siz de ürünlerinizin ömrünü uzatabilir ve tüm o kabartma tozu almayı bırakabilirsiniz. #MakeMamaProudTN olacaksınız.

Ürünleriniz için daha uzun bir raf ömrü, artık kabartma tozu kullanmaya gerek kalmadan ve markete daha az gittiğinizde, zamandan ve paradan tasarruf edeceksiniz - bu da Mama'yı gururlandırıyor.

22 Nisan, 50 yıllık Dünya Günü'nü işaret ediyor. Bu yılın teması Climate Action. İklim değişikliğinin etkilerini yavaşlatmak ve hafifletmek için çalışmak sorumlu bir şekilde hepimizdir. GreenTech Environmental çözümün bir parçası olmaktan ve çözümün bir parçası olmanıza da yardımcı olabilecek ürünler sunmaktan gurur duyar.Koronavirüs (COVID-19) çalıştığımız, yaşadığımız ve oyun oynadığımız yerde hepimizi etkiliyor. Şu anda GreenTech Environmental’ın misyonu her zamankinden daha güçlü ve durumu yakından izliyoruz. Tesislerimiz tamamen çalışır durumda ve iş için açık. Aynı zamanda, önlemlerimizi yükseltmemiz gerekirse uzaktan çalışma için bir eylem planımız var.
HATIRLAMAK:
Hastaysanız, lütfen geri dönün veya evde kalın
Ellerinizi sık sık en az 20 saniye boyunca sabun ve ılık suyla yıkayın ve kapı kolları, banyo armatürleri, klavyeler, uzaktan kumandalar vb. Gibi çok temas eden yüzeylere temas ettikten sonra ellerinizi temizlemeye özen gösterin.
Sıklıkla alkol bazlı (% 60-95) el dezenfektanı kullanın
Öksürürken veya hapşırırken ağzınızı ve burnunuzu kolunuz, dirseğiniz, omzunuz veya mendil ile kapatın
Kullanılmış mendilleri hemen astarlı bir çöp kutusuna atın.
Patojen düzeyini düşük tutmak için su için ve ağzınızı düzenli olarak çalkalayın.
Çalışma alanınızı alkol bazlı temizleyicilerle rutin olarak silin
Gözlerinize, burnunuza ve ağzınıza dokunmaktan kaçının
Belirtiler gösterirseniz veya virüse maruz kaldığınızı düşünüyorsanız derhal sağlık yetkilileriyle iletişime geçin.
SSS
PureAir, Coronavirüsü (COVID-19) öldürür mü?
PureAir ürünlerinizi kullanmak, havanızı ve yüzeylerinizi temiz ve sterilize tutarak virüslerin ve diğer iç mekan kirleticilerinin miktarını azaltmaya yardımcı olacaktır. GreenTech, şirketimizi güvenli aktif hava temizleme teknolojileri geliştirmeye adamıştır. Virüsleri yakalamada veya etkisiz hale getirmede etkisiz olan filtrelerin aksine, aktif teknolojiler, doğada bulunan aynı oksitleyiciler olan oksijen ve hidrojen bazlı oksitleyiciler kullanarak havadaki ve yüzeylerdeki patojenleri etkisiz hale getirir ve zararlı kimyasalları parçalar.

Bununla birlikte, FTC şu anda hiçbir kişi veya şirketin COVID-19'a özgü herhangi bir iddiada bulunamayacağını açıkça belirtti.

Herhangi bir üründe olduğu gibi, genel etkililik en iyi, pureAir'inizin kullanım kılavuzunda ve web sitemizde bulunan metrekare, kurulum ve bakım özelliklerine uygun olarak kullanılmasıdır.

Evimde bir pureAir kullanmak, temas halinde olduğum biri pozitif test edildiğinde Coronavirüs'ün yayılmasını önleyecek mi?
PureAir ürünlerinizi kullanmak, evinizdeki havayı ve yüzeylerinizi temiz ve sterilize ederek virüs riskinizi azaltmaya yardımcı olacaktır, ancak FTC şu anda hiç kimsenin veya şirketin herhangi bir iddiada bulunamayacağını açıkça belirtmiştir. COVID-19'a özgü. Siz veya sevdiğiniz biri Coronavirus ile temasa geçtiyse, sonraki adımların en iyi nasıl uygulanacağına dair talimatlar almak için lütfen sağlık uzmanınızla iletişime geçin.

PureWash, Coronavirüsü (COVID-19) öldürür mü?
Sulu Ozonun (suya infüze edilen ozon) virüsleri öldürdüğü kanıtlanmıştır. pureWash farklı değil, 2015'te bağımsız laboratuvar testleri, teknolojimizin bakterileri% 99'a kadar azalttığını destekledi. Bununla birlikte, FTC şu anda hiçbir kişi veya şirketin COVID-19'a özgü herhangi bir iddiada bulunamayacağını açıkça belirtti.

Coronavirus koruması olarak pureAir veya pureWash hakkında neden hiçbir şey pazarlamıyorsunuz?
FTC, şu anda hiçbir kişi veya şirketin COVID-19'a özgü herhangi bir iddiada bulunamayacağını açıkça belirtti.

Evden çalışan herkesi bu süre zarfında sağlıklı kalmaya teşvik ediyoruz. Sağduyu çalışın, ellerinizi yıkayın, evcil hayvanlarınız ve sevdiklerinizle rahat anlar yaşayın ve lütfen unutmayın… Bize ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız!Arkadaşlarla, ailemle ve eğlenceyle geçirdiğimiz harika bir haftasonunun ardından kocam ve ben, ranzasının üstünden şiddetli bir şekilde kusan 7 yaşındaki oğlumuz tarafından aniden uyandık. Tüm ebeveynler bu sesi bilir. Sizi hemen uykunuzdan ürkütür ve bir anksiyete dalgası size bir hançer gibi vurur. Önümüzdeki birkaç saati hasta çocuğunuzu kucaklamakla geçirmekle kalmayacak, aynı zamanda ailenizin geri kalanından bu sefil virüsü nasıl kontrol altına alacağınız düşüncesiyle zihninizi aşmış olacaksınız.

Yataktan hızlıca atladıktan sonra, kocam ve ben görevlerimize başladık:

Hasta çocuk için banyo yapmak
Yatağı soymak
Lekeleri emmek
Halıyı şampuanlamak
Enfekte olan tüm kıyafetleri, battaniyeleri ve havluları toplamak
Tüm enfekte yüzeyleri püskürtmek
Birkaç yıl öncesine kadar tüm bu kıyafetleri, battaniyeleri ve yastıkları çamaşırhaneye atıp virüs ve bakteri içermeyeceklerini varsayıyordum. 800 dolarlık bir çamaşır makinesinde yıkandıktan sonra elbette güvenliydi! Ama gerçekler burada. Sıcak su ve deterjan tek başına bakteri ve virüsleri ÖLDÜRMEYİN.

Henüz midenizde hasta mı hissediyorsunuz? İşte iyi haberler. Mevcut çamaşır makinenizi kullanarak çamaşırlarınızı temizlemenin bakterileri ve virüsleri gerçekten öldürecek bir yolu var. Bu, saf yıkama yöntemidir. Ozon adı verilen doğal bir dezenfektan kullanan pureWash, giysilerinize kimyasal eklemeden çamaşırlarınızı çamaşır suyundan daha iyi temizler ve sterilize eder. Soğuk su ve pureWash kullandığınızda çamaşır makineniz güçlü bir arıtma makinesine dönüşür. Ve ben sadece giysiler ve battaniyelerden bahsetmiyorum. pureWash Pro, ozonla aşılanmış suyu yüzeylere püskürtmek, halı şampuanınıza eklemek ve hatta her şeyi çamaşır odasına taşıdığınız çamaşır sepetini temizlemek için kullanabileceğiniz bir porta sahiptir.

Bir pureWash Pro'ya sahip olduğum için beni bugün gibi minnettar yapan günler. Burada oturup çamaşır makinemin çalışmasını dinlerken, bu battaniyelerin, giysilerin ve havluların virüssüz çıktığını biliyorum… ve bu, herhangi bir anne için başka bir günü atlatacak kadar gönül rahatlığı getiriyor.Deterjanın icadından bu yana, endüstri, günümüzde hemen hemen tüm çamaşır deterjanlarında bulunabilen sentetik temizleyiciler, kimyasallar ve parlatıcıların ve kokuların artmasına yol açan, lekeleri en iyi çıkaran ve renkleri aydınlatan şeylere odaklanmıştır. Bu arada temiz giysilerin toksik kimyasallardan ve bakterilerden arındırılması gerektiği fikri göz ardı edilmiş ve bu deterjan kimyasallarının sağlığımıza zararlı olduğu fikri etkin bir şekilde ele alınamamıştır.

Çamaşır deterjanının tarihçesi nedir?
Çamaşır deterjanı, bildiğimiz gibi, 2. Dünya Savaşı'ndan beri ortalıkta. Bundan önce, insanlar giysilerini sabunla yıkarlardı. Bununla birlikte, bu sabun pulları leğen içinde çirkin bir halka bırakırdı ve giysiler kirli ve donuk çıktı. Daha iyi bir yol bulmak için yola çıkan araştırmacılar, kıyafetleri temizlemek için başka seçenekler bulmaya başladılar ve çabucak, giysilerdeki kiri ve yağı çıkarabilen ve liflere yeniden yapışmamaları için havada asılı bırakabilen sentetik yüzey aktif maddeleri keşfettiler. Bu keşiften modern çamaşır deterjanı formülü geldi.

Peki bugünün çamaşır deterjanlarında ne var?
Hemen hemen tüm deterjanlarda bulunabilen ilk 4 toksik bileşene bakalım:

Sodyum lauril sülfat (SLS):
SLS aslında cildinizi koruyucu yağlardan ve nemden sıyırarak zarar verir. Environmental Working Group’un Skin Deep: Cosmetic Safety Reviews’a göre, SLS ile ilgili araştırma çalışmaları şunlara bağlantılar göstermiştir:

Deri ve gözlerde tahriş
Organ toksisitesi
Gelişimsel / üreme toksisitesi
Nörotoksisite, endokrin bozulması, ekotoksikoloji ve biyokimyasal veya hücresel değişiklikler
Olası mutasyonlar ve kanser
1,4 Dioksan:
Dioksan, temizlik malzemeleri yapmak için kullanılan endüstriyel bir işlemin bir yan ürünüdür. Kaliforniya eyaleti tarafından kansere neden olduğu düşünülmektedir ve CDC tarafından beyniniz ve merkezi sinir sisteminiz, böbrekleriniz, karaciğeriniz ve solunum sisteminiz için potansiyel olarak toksik olduğu bulunmuştur. Ulusal Sağlık Enstitüsü (NIH), bugün yapılan araştırmaya dayanarak, dioksanın "makul bir şekilde bir insan kanserojen olmasının beklendiğini" ve hatta eser miktarların bile endişe kaynağı olduğunu doğrulamaktadır.

NPE (nonilfenol etoksilat):
NPE, potansiyel olarak hormonal sorunlara ve hatta kansere neden olabilen bir endokrin bozucu ve östrojen taklitçisidir. NPE'yi emdiğinizde, vücudunuz NPE ile östrojen arasındaki farkı anlayamaz. NPE'ye maruz kalan organizmalar böbrek ve karaciğer hasarı, azalmış testis büyümesi ve sperm sayısı, bozulmuş büyüme ve metabolizma ve artmış ölüm oranı gösterir.

Yapay kokular:
Çamaşır deterjanında bulunan yapay kokular, üretilmiş kimyasal bileşiklerin bir kombinasyonundan oluşur. Koku üreticileri, 5.000'den fazla farklı bileşen kullanır. Bunlardan sadece yaklaşık 1.300 koku içeriği test edilmiş ve değerlendirilmiştir. Kokuları içeren bu kimyasallar, yorgunluk, halsizlik, "saman nezlesi" semptomları, baş dönmesi, konsantrasyon güçlüğü, kafa karışıklığı, baş ağrıları, kızarıklıklar, şişmiş lenf bezleri, kas ağrıları ve spazmları, kalp çarpıntısı, mide bulantısı dahil olmak üzere çeşitli olumsuz reaksiyonlara neden olur. , mide krampları, kusma, astım atakları (nefes alamama), nöromotor disfonksiyon, nöbetler ve hatta bilinç kaybı. Bebekler ve çocuklar, bu olumsuz sağlık reaksiyonlarına yetişkinlere göre daha savunmasızdır. Yaşlılar ve kanser ve diğer ciddi hastalıklardan kurtulmaya çalışan insanlar, maruz kaldıklarında özellikle risk altındadır.

Cildimiz vücudun en büyük organıdır. Cilde maruz kalan kimyasallar doğrudan kan dolaşımına emilir. Vücudunuzu bu kimyasallardan korumanın iyi bir kuralı, onu yemeyip içmezseniz cildinize de maruz bırakmayacağınıza karar vermektir.

Çevre Dostu Deterjan ne olacak?
Çevre dostu deterjanların yükselişi, daha sağlıklı bir çözüm sağlamaya çalıştı. Ne yazık ki, bu deterjanlardan bazıları, diğer kimyasalların yanı sıra SLS'yi içeren bileşenlerini aldatıcı bir şekilde listelemeye maruz kalıyor. Jessica Alba’nın Dürüst Şirketi buna bir örnek. Ek olarak, çevre dostu deterjanlar, özellikle soğuk suyla yıkayanlar olmak üzere, mikropları ve bakterileri öldürme yeteneklerinden yoksundur.

Peki sağlıklı bir çamaşır yıkamanın çözümü nedir?
pureWash Pro, temiz giysiler sağlarken, kimyasallardan BEDAVA bir çamaşır sunan bir çözümdür. pureWash Pro, giysilerinizdeki kokuları, bakterileri, mikropları ve organik lekeleri tamamen ortadan kaldırmanın doğal yoludur. Ozonun gücü, doğanın dezenfekte etme ve temizleme yöntemidir ve artık pureWash Pro aracılığıyla çamaşırlarınız için kullanılabilir.pureWash Pro, giysilerinizi çok az veya hiç deterjan kullanmadan temizlemenin en yeni yoludur. Yani muhtemelen kendinize bunun nasıl olduğunu soruyorsunuz. Bahsettiğimiz bu ozon nedir ve kıyafetleri temizlemenin nasıl daha akıllıca bir yolu?

Ozon nedir?
Bazen “aktive oksijen” olarak adlandırılan ozon, (O3) normalde soluduğumuz iki atom yerine üç oksijen atomu içerir. Ozon, dünyadaki en güçlü ikinci sterilizatördür ve bakterileri, virüsleri ve kokuları yok etmek için kullanılabilir. Ozon, çoğunlukla gök gürültülü fırtınalar sırasında meydana gelen yıldırım çarpmalarının bir sonucu olarak, doğada oldukça kolay oluşur. Aslında, bir fırtınadan sonra fark ettiğimiz "taze, temiz, bahar yağmuru" kokusu çoğunlukla doğanın ozon oluşumundan kaynaklanır.

Ozon nasıl çalışır?
Ozonun üçüncü oksijen atomu onu son derece reaktif hale getirir. Bu atom kendini diğer koku moleküllerine kolayca bağlar. Kokular, bakteriler veya virüsler gibi kirleticiler ozonla temas ettiğinde, kimyasal yapıları daha az kokulu bileşiklere dönüşür. Daha fazla ozon kalan bileşiklere saldırdıkça koku sonunda yok olur. Bu sürece oksidasyon denir. Ozon, kullanıldıktan sonra oksijene geri dönerek onu çevre dostu bir oksidan haline getirir.

Neden deterjanlarla yıkamıyoruz?
Geleneksel çamaşır yıkama işleminde aşırı kimyasallar ve sıcak su kullanılır ve bu da yıkama suyunun giysilerinize çok zarar vermesine neden olur. Çoğu deterjan şirketi size bunun, kumaşın liflerini şişirip kiri serbest bırakmak için yapıldığını söyleyecektir. Size söylemedikleri şey, bunun kumaş üzerindeki son derece zararlı etkileridir. Ek olarak, deterjan ve sıcak su tek başına giysinizde bulunan bakterileri öldürmez. Son olarak, bu deterjan kimyasalları giysilerinizde ve yıkama suyunda birikerek kalarak çamaşırlarınız sizin ve çevreniz için sağlıksız hale gelir.

Ozon bakterileri nasıl öldürür?
Sağlıklı bir bakteri hücresi, sağlam bir hücre duvarını koruyarak büyür. Bir ozon molekülü bir hücre duvarı ile temas ettiğinde, duvara nüfuz ederek küçük bir delik oluşturur ve bakteri hücresine zarar verir. Bu gerçekleştiğinde, daha fazla ozon molekülü hücre duvarında delikler açmaya devam ettikçe bakteri hücresi şeklini kaybetmeye başlar. Binlerce delik oluşturulduktan sonra bakteri duvarı artık şeklini koruyamaz ve hücre ölür.

Ozon neden bu kadar harika?
Güçlü oksidasyon özelliklerinden dolayı ozon, toprağı temas halinde çözer ve bunu geleneksel 140-160 derece yerine soğuk su sıcaklıklarında yapar. Bu, ısıtma maliyetlerini büyük ölçüde azaltır. Ek olarak, EPA ve FDA, ozonun giysilerdeki patojenik bakteri düzeylerini% 99,9992 oranında azaltabildiğini kabul etti.

Ozon lekelerden kurtulacak mı?
Ozon giysilerdeki organik lekeleri oksidasyon süreci ile çıkarır, ancak tüm lekelere cevap değildir. Bazen bazı kıyafetlerde ruj, oje, yiyecek, şarap, yağ veya gresten daha ağır lekeler bulunur. Ozon sadece soğuk su kullandığından, düşük sıcaklıklarda yağın fiziksel yapısı nedeniyle bu tür lekelerde iyi performans göstermeye uygun değildir. Tıpkı çamaşır deterjanı kullanırken olduğu gibi, sert lekelere ön işlem uygulamak veya sıcak suda bekletmek de bir zorunluluktur. Sadece vücut kokularını gidermek veya tazelemek için yıkanması gereken çoğu giysi için ozon, deterjandan çok daha verimli ve çok daha iyi temizlik sağlar.

Ozon benim ve ailem için güvenli midir?
Ozon tamamen biyolojik olarak parçalanabilen organik bir molekül olduğu için, amacını tamamlar tamamlamaz oksijene geri döner ve geride kesinlikle hiçbir kimyasal kalıntı bırakmaz. Bu kullanımda ozonun ömrü yaklaşık 20 dakikadır, bu nedenle yıkama döngüsü tamamlandığında ozon tamamen dağılmış olacaktır. Ozonla aşılanmış suyla temas etseniz bile, endişelenmenize gerek yok. Doğru kullanıldığında ozon güvenlidir. Yalnızca aşırı yüksek ozon konsantrasyonları, uygun güvenlik önlemleri alınmazsa sağlık sorunlarına neden olabilir, ancak çamaşır yıkama işleminde kullanılan ozon seviyesi EPA, FDA ve OSHA standartlarında belirtilen güvenlik yönergelerinin çok altındadır.

Ozon daha önce çamaşırhanede kullanılmış mı?
20 yıldan fazla bir süredir hastaneler, oteller ve spor merkezleri çamaşırlarını temizlemek için ozon kullanıyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu tür tesisler, çamaşır yıkama işlemi sırasında kolayca yayılabilen virüsleri, küfleri ve bakterileri önlemek için hijyenik olarak temiz bir ortama güveniyor. Çamaşır hacimleri çok yüksek olduğu için, binlerce dolara mal olan ve geniş odaları kaplayan ticari ozonlu çamaşır yıkama sistemlerini kullanıyorlar. pureWash Pro, bu ticari sistemler tarafından kullanılan teknolojinin aynısını alır ve evinizin çamaşır odanıza sığacak ve bir yıl içinde kendini amorti edecek kadar düşük maliyetli bir ünite ile bir konut ortamına uygular.

pureWash Pro, bu teknolojiyi bir ev tipi çamaşırhane sisteminde kullanma patentini almış olan Allen Johnston tarafından icat edildi.Dört kişilik ailem inanılmaz bir pureWash deneyimi yaşadı ve ben de paylaşmak istedim. Şu anda "bizim için yeni" kullanılmış bir minibüs için alışveriş yapıyoruz. Geçen Cumartesi gecesi, başka bir yerden yeni gelmiş bir minibüsü test etmek için yerel bayiye gittik. İlk bindiğimizde, tuhaf koktuğunu fark ettik, ancak araçtan inene kadar ciddi bir küf sorunu olduğunu fark etmedik. Üç yaşındaki kızımızın emniyet kemeri küfle kaplıydı (dışarısı karanlıktı, bu yüzden bunu çok geç görmedim). Gömleğinin her yerinde küf vardı! Bu konuda tamamen tiksindim ve hastaydım. Neyse ki, yanımda onun için başka bir gömleğim vardı, bu yüzden onu çıkardım ve yıkamak için hemen banyoya gittik.

PureWash ekibiyle çalıştığım zamandan beri, pureWash Pro'nun laboratuarda test edildiğinin ve bakteri ve küfün% 99,9'unu öldürdüğünün kanıtlandığının tamamen farkındayım, ancak bunu kişisel olarak hiç yaşamadım. Sonuçta, çevremizi olabildiğince temiz tutmak için gerçekten çok çalışan türden bir anneyim. Bunun, pureWash Pro'yu gerçekten test etmek için harika bir fırsat olduğunu çabucak anladım, bu yüzden gömleğini alıp o küflü emniyet kemerine sürmeye karar verdim. Yuck! Kalıptan siyahla kaplandı. Sonra onu bir çöp torbasına koyup eve götürdüm. Sadece pureWash ile yıkadım - deterjan yok çünkü kendi başına nasıl çalışacağını gerçekten görmek istedim. Çıktığı zaman çok heyecanlandım! Siyah yok - hiçbir yerde. Yine mükemmel beyazdı ve çok taze ve temiz kokuyordu. Bu, bütün gece çamaşır makinesinde bırakıldıktan sonraydı (çünkü hiçbir zaman çamaşırlarımı tam olarak çıkaracak kadar geç kalamıyorum). Kızımın tekrar giymesi için küfsüz, sağlıklı, güvenli ve temiz olduğundan tamamen emin olduğumu dürüstçe söyleyebilirim.

Çamaşırlarımda PureWash olduğu için bu kadar mutlu olmamın nedeni bu. Deterjan bakteri ve küfleri temizlemez. Çoğu insan, giysilerinize zarar veren ve vücudunuza ve çevreye zararlı olan çamaşır suyu ile sıcak suda yıkar. Havadaki bakteri, virüs ve küf sayısıyla, insanlar kendilerini ve ailelerini korumak için ellerinden gelen her şeyi yapmak İSTEMELİLER. pureWash Pro EN İYİ çözümdür. Bu deneyim kendime daha çok güveniyordu ve PureWash'ın giysilerimi arındırdığım için çok mutluyum.BANNER

Az veya Hiç Deterjan Kullanmadan ve Daha Az Enerji Kullanarak Tasarruf Edin
pureWash, giysilerinizi daha az deterjanla temizlemek için doğanın kendi oksitleyicilerini kullanır ve yalnızca soğuk suya ihtiyaç duyar, bu da kullanılan ısıtma suyunu azaltır - her yıkamada paradan tasarruf etmenizi sağlar!

Temizleyici, Daha Taze, Daha Kabarık, Kokusuz Çamaşırlar
İnanması zor olabilir, bu yüzden bunu kanıtlamak için üçüncü taraflarca pureWash'i test ettirdik. Sonuçlar, pureWash artı normal deterjan miktarının 1 / 4'ü veya daha azının tek başına deterjandan daha iyi temizlediğini göstermektedir. Tam etki için lekelere daima ön işlem uygulayın.

Bakterileri ve Cilt Tahriş Edenlerini Azaltın
pureWash’ın temizlik maddelerinin, çamaşır makinenizde kokuya ve siyah halkalara neden olabilen bakterileri azalttığı laboratuvarda kanıtlanmıştır. Deterjanların çıkarılması, çok hassas cilde sahip olanlar için kimyasallarının neden olduğu kontakt dermatit riskini azaltmaya yardımcı olur.

Çevre dostu
Normal deterjan kullanımı, evinizden çıkan atık suyu kirletebilir. PureWash ve daha az deterjan kullanarak, kirleticileri ortadan kaldırır ve atık suya oksijen ekleyerek çevreye yardımcı olursunuz.

Kanıtlanmış, Patentli Teknoloji
Etkili ancak nazikçe çalıştığı bağımsız olarak test edilmiş ve bilimsel olarak kanıtlanmıştır. pureWash Pro,% 75 daha az deterjan kullanarak temizleme gücünü artıran, patentli, oksijenle aşılanmış bir su işlemi kullanır.

Sadece Soğuk Su İhtiyacı Var
Oksijenli su, kıyafetleri yalnızca soğuk suyla dezenfekte eder ve temizler. Yıkama programınızı SOĞUK olarak ayarlayın ve daha basit bir çamaşır rutininin keyfini çıkarın.

Herhangi Bir Yıkayıcıyla Otomatik Olarak Çalışır
Önden yüklemeli mi yoksa üstten yüklemeli mi? Sorun değil. pureWash Pro, standart ABD su hortumlarıyla herhangi bir yıkayıcıya bağlanır. Hatırlanması gereken düğme veya kadran yok. Yıkayıcıyı soğuk döngüde çalıştırın ve pureWash Pro sihrini kullanmaya başlar. Evet, gerçekten bu kadar kolay.

Hızlı ve Kolay Kurulum
PureWash Pro'yu 20 dakikadan kısa bir sürede kendiniz kurun. Yerel elektrik prizine, çamaşır odanızdaki soğuk su kaynağına ve çamaşır makinesine bağlamanız yeterlidir.

Açık ve Koyu Giysilerinizi Karıştırın
Patentli, süper oksijenli su işlemi sayesinde ayrı yüklere gerek yoktur. Tüm renklerin karıştırılmasıyla eşit derecede etkilidir.

Ürün Özellikleri

 • Elektrik GİRİŞİ: AC 100-240V / 50-60Hz
 • Elektrik Çıkışı: DC 12V, 3A
 • Gerekli Su Basıncı: 40-75 psi
 • Su Çalışma Sıcaklığı: Sadece Soğuk Su Kullanın
 • Boyutlar: 12.19 ”Y x 16.50” G x 3.75 ”D
 • Ağırlık: 5,5 lbs


Greentech | Demogrup

İç Mekan Yaşam Kalitesini Arttırır, Sağlınızı Koruruyarak İyileştirir!

GreenTech Environmental | Demogrup Türkiye Distribütörü, çevreyi korurken her gün dünyanın her yerinde insanların yaşamlarını ve sağlığını olumlu yönde etkileyen yüksek kaliteli elektronik ürünler geliştirir ve üretir. Yaptığımız her şey bir fark yaratır. GreenTech Environmental, size, müşterilerimize ve tüketicilerimize hayranlık uyandıran ömür boyu hizmet sağlamayı taahhüt eden olağanüstü bir grup insan tarafından yaratılan, dağıtılan ve desteklenen en yeni teknolojileri ifade eder.

| pureAir, pureWash, pureFlow, pureHeat, pureComfort, purePower, Commercial Products, Replacement Parts, Certified Refurbished, Clearance, türkiye greentech, turkey greentech, Greentech Environmental türkiye