• Müşteri Temsilcisi
  • ENGLISH | Greentech | Demogrup

% 99.99 HİJYEN SAĞLAYAN VE DETERJANIN ÇIKARTTIĞI TÜM LEKELERİ ÇIKARTAN EN SON TEKNOLOJİ ÜRÜN.

pureWash Pro X2

ÇAMAŞIR YIKAMADA DEVRİM

DETERJAN, YUMUŞATICI VE SICAK SUYA SON!

Ev Tipi Çamaşır Makinesi Gelişmiş Oksitleme

Radyan Katalitik İyonlaştırma Sistemi

Greentechenv pureWash™ sistemi Ev Tipi Çamaşır Makinesi Gelişmiş Oksitleme Radyan Katalitik İyonlaştırma Sistemi

pureWash nispeten yeni bir çamaşır yıkama teknolojisini aldı ve geliştirdi!

Ozon otellerde, ticari çamaşırhanelerde ve hastanelerde 10 yılı aşkın süredir kullanılıyor ve mükemmel sonuçlar veriyor.

pureWash Gelişmiş Oksitleme Teknolojisi doğanın en güçlü ve dezenfektan teknolojilerinden altı tanesini çamaşırlarınızın temizliğine uyguluyor.

pureWash Pro X2, kalıntıları çözen ve temizleyen ve tüm çamaşırlarınızı temizleyen, dezenfekte eden ve kokusunu gideren% 100 güvenli, doğal oksidasyon uygulayarak çamaşır makinenize giren suyu dönüştürür. pureWash Pro X2, kompakt ve kolay kurulabilen bir sistemde büyük ölçekli hastane teknolojisini evinize getiriyor.

Sadece çamaşır makinenize bir kez bağlayın ve pureWash yıkama döngünüzün çalışmasına otomatik olarak tepki verir. Düzenli kullanım, çamaşırlarınızı sağlıklı ve taze tutarken enerji ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.


pureWash Pro X2 Sosyal Platformda Paylaş


Az veya Hiç Deterjan Kullanmadan ve Daha Az Enerji Kullanarak Tasarruf Edin
pureWash, giysilerinizi daha az deterjanla temizlemek için doğanın kendi oksitleyicilerini kullanır ve yalnızca soğuk suya ihtiyaç duyar, bu da kullanılan ısıtma suyunu azaltır - her yıkamada paradan tasarruf etmenizi sağlar!

Temizleyici, Daha Taze, Daha Kabarık, Kokusuz Çamaşırlar
İnanması zor olabilir, bu yüzden bunu kanıtlamak için üçüncü taraflarca pureWash'i test ettirdik. Sonuçlar, pureWash artı normal deterjan miktarının 1 / 4'ü veya daha azının tek başına deterjandan daha iyi temizlediğini göstermektedir. Tam etki için lekelere daima ön işlem uygulayın.

Bakterileri ve Cilt Tahriş Edenlerini Azaltın
pureWash’ın temizlik maddelerinin, çamaşır makinenizde kokuya ve siyah halkalara neden olabilen bakterileri azalttığı laboratuvarda kanıtlanmıştır. Deterjanların çıkarılması, çok hassas cilde sahip olanlar için kimyasallarının neden olduğu kontakt dermatit riskini azaltmaya yardımcı olur.

Çevre dostu
Normal deterjan kullanımı, evinizden çıkan atık suyu kirletebilir. PureWash ve daha az deterjan kullanarak, kirleticileri ortadan kaldırır ve atık suya oksijen ekleyerek çevreye yardımcı olursunuz.

Kanıtlanmış, Patentli Teknoloji
Etkili ancak nazikçe çalıştığı bağımsız olarak test edilmiş ve bilimsel olarak kanıtlanmıştır. pureWash Pro,% 75 daha az deterjan kullanarak temizleme gücünü artıran, patentli, oksijenle aşılanmış bir su işlemi kullanır.

Sadece Soğuk Su İhtiyacı Var
Oksijenli su, kıyafetleri yalnızca soğuk suyla dezenfekte eder ve temizler. Yıkama programınızı SOĞUK olarak ayarlayın ve daha basit bir çamaşır rutininin keyfini çıkarın.

Herhangi Bir Yıkayıcıyla Otomatik Olarak Çalışır
Önden yüklemeli mi yoksa üstten yüklemeli mi? Sorun değil. pureWash Pro, standart ABD su hortumlarıyla herhangi bir yıkayıcıya bağlanır. Hatırlanması gereken düğme veya kadran yok. Yıkayıcıyı soğuk döngüde çalıştırın ve pureWash Pro sihrini kullanmaya başlar. Evet, gerçekten bu kadar kolay.

Hızlı ve Kolay Kurulum
PureWash Pro'yu 20 dakikadan kısa bir sürede kendiniz kurun. Yerel elektrik prizine, çamaşır odanızdaki soğuk su kaynağına ve çamaşır makinesine bağlamanız yeterlidir.

Açık ve Koyu Giysilerinizi Karıştırın
Patentli, süper oksijenli su işlemi sayesinde ayrı yüklere gerek yoktur. Tüm renklerin karıştırılmasıyla eşit derecede etkilidir.

Ürün Özellikleri

  • Elektrik GİRİŞİ: AC 100-240V / 50-60Hz
  • Elektrik Çıkışı: DC 12V, 3A
  • Gerekli Su Basıncı: 40-75 psi
  • Su Çalışma Sıcaklığı: Sadece Soğuk Su Kullanın
  • Boyutlar: 12.19 ”Y x 16.50” G x 3.75 ”D
  • Ağırlık: 5,5 lbs

DÖKÜMANLAR

Diğer | ÜRÜNLER