• Müşteri Temsilcisi
  • ENGLISH | Greentech | Demogrup

YENİ pureAir SOLO: Air of Confidence

Bugünlerde hepimizin düşünmesi gereken çok şey var. Ofislere, mağazalara, restoranlara ve çeşitli sosyal toplantılara geri dönerken hepimiz kendimize güvenmek ve huzur içinde olmak isteriz. Kendimizi ve birbirimizi korumaya yardımcı olmak için yapabileceğimiz birçok şey var. CDC, bir maske takmayı, sosyal mesafeyi korumayı, sabun ve ılık suyla düzenli olarak el yıkamayı, dezenfektanların kullanımını ve yeni normumuza girerken hepimizin yapması gereken harika şeyler olan diğer önlemleri önermektedir.

Peki ya soluduğunuz havanın kalitesini de iyileştirebilseydiniz?

Neyse ki, havadaki kirleticilerle mücadelede yeni bir savunma var. GreenTech Environmental’ın YENİ pureAir SOLO, partikülleri solunum alanınızdan aktif olarak uzaklaştırarak güvenli bir kişisel solunum bölgesi oluşturan şık, giyilebilir bir hava temizleyicidir.

İyon bazlı aktif saflaştırma teknolojisini kullanan pureAir SOLO, 4 ft'lik bir temiz hava bölgesi veya balon oluşturarak küf sporları, bakteriler ve virüsler gibi patojenlere ve zararlı kimyasallar dahil uçucu organik bileşiklere (VOC'ler) maruz kalmanızı azaltır.

pureAir SOLO, nereye giderseniz gidin ekstra koruma sağlar! Sağlık hizmeti sağlayıcıları, öğretmenler ve ilk müdahale ekipleri gibi insanların yanında olmayı gerektiren meslekler için harika. Güzellik salonu veya markete geziler gibi insanlarla daha yakın temas halinde olmanızı gerektiren günlük aktiviteler ve işler için de harikadır. Ve birim başına yalnızca 129 $ 'a, tüm aile ekstra hava temizleme özelliğinden yararlanabilir!

Herhangi bir iç veya dış hava kirliliğine maruz kaldığınızda pureAir SOLO giyin. Dışarıda ve evcil hayvanlarda eğlenmek için alerjenleri etkili bir şekilde uzaklaştırın. Başkalarının parfümleri, kolonyaları veya losyonlarının olumsuz etkileri olmadan arkadaşlarınızı ve ailenizi ziyaret edin veya halka açık toplantılara katılın. Seyahat ederken veya kalabalıkta riskinizi azaltın.

pureAir SOLO, şarj başına 24 saatten fazla dayanan şarj edilebilir bir pil ile tüm gün koruma sağlar. O kadar hafif ve inanılmaz derecede sessiz ki, onu taktığınızı bile unutabilirsiniz, ancak başkaları onu görüp size sorduğunda şaşırmayın!

pureAir SOLO, bir mikro USB şarj kablosu, konfor ve rahatlık için ayrılabilir bir boyun kablosuyla birlikte gelir ve bir yıllık üretici garantisi sunar.

pureAir SOLO, GreenTech Environmental’ın pureAIr ürün serisindeki en yeni üründür, ancak evde soluduğunuz havanın kalitesini artırabilecek başka harika pureAir ürünleri de vardır. pureAir temizleyicileri, odadaki tüm havanın temizlenmesi için bir filtreden geçmesini gerektiren geleneksel hava filtrelerinden çok farklı olan aktif hava arıtma kullanır. pureAir, aktif oksijeni alanınıza iten çok çeşitli aktif hava temizleyicileri içerir ve evinizdeki hava ve yüzeyler için sürekli temizlik sağlar!

Doğru, bu eşi benzeri görülmemiş zaman boyunca hepimizin düşünmesi gereken çok şey var ama soluduğumuz havanın kalitesi bunlardan biri olmak zorunda değil. PureAir SOLO ve pureAir ailemizin diğer ürünleri ile hayatınızı bir güven havasıyla yaşayabilirsiniz!

YENİ pureAir SOLO: Air of Confidence Sosyal Platformda PaylaşDiğer; Bizden Haberler

YENİ pureAir SOLO: Air of Confidence

Doğal Bir Afet Sonrası Orman Yangını Duman, Küf ve Küfü Giderme

pureAir SOLO,% 99 Verimlilikle Grip Virüsüne Karşı Geliryor.

Ne tür bir bakım gerekli?

Temizleyicim çalışmayı bırakırsa veya bir sorunu olursa ne yapmalıyım?

PureAir güvenli midir?

Hava temizleyicimi nasıl kurarım?

Neden hava temizleyiciden gelen bir koku alıyorum?

Temizleyicimin çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım?

Özel ihtiyaçlarım için hangi hava temizleyicisinin en iyisi olduğunu nasıl bilebilirim?

Hava Vitaminleri: Negatif İyonlaşmanın Olumlu Yönleri

Neden Saf Hava?

Çöp Kutuları: Yan Etkiler Olmadan Kokuyu Çözme

Çamaşır Lekeleri Temizlemekten Daha Fazlası Olduğunda

Ozon Neden Giysileri Temizlemenin Daha Akıllı Bir Yolu?

Deterjan Ailenizin Sağlığına Zarar Veriyor mu?

Çamaşır Başa Bela Olduğunda

Evde kalmak? Senin için buradayız

Her Gün Dünya Gününü Kutlayın


Toplam  Bizden Haberler : 19